BURAK KAPACAK FENERBAHÇE’DE KAYBOLDU

BURAK KAPACAK FENERBAHÇE’DE KAYBOLDU

11 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli takımda sezon başında Bursaspor ‘dan kadrosuna kattıkları 21 yaşındaki genç oyuncu Burak Kapacak Fenerbahçe forma ise gören olmadı.

Bursaspor ‘un yetiştirdiği önemli genç oyunculardan birisi olan Burak Kapacak bu sezon sarı lacivertli forma ile 1 dakika bile süre alamadı.

Fenerbahçe’ de adeta kaybolan genç oyuncu Bursaspor’daki günlerini çoktan özlemiştir.

BORDEAUX’YA GİDECEKTİ FENERBAHÇE’Yİ TERCİH ETTİ

21 yaşındaki genç futbolcu belki de futbol kariyerine başladığı en önemli anda verdiği bu karar onun kaybolmasına neden olacak.

Bursaspor da mükemmel oyunu ile kısa sürede dev kulüplerin transfer listesine giren genç oyuncu Burak Kapacak kariyerinin en yanlış kararını vermiş ola bilir.

Bu yaz transfer döneminde artık Bursaspor dan ayrılmaya karar veren 21 yaşındaki genç oyuncu birçok kulüp ile ismi anılmıştı.

Fransa’ nın önemli kulüplerinden birisi olan Bordeaux ‘un genç oyuncuya olan ilgisi transfer döneminde bir hayli çoktu. Genç oyuncu ile yakında ilgilenen Fransız kulübü Bordeaux transferin son günün de sarı lacivertli takım Fenerbahçe nin araya girmesi ile genç oyuncunun aklını karışacak olacak ki Avrupa kariyerini aslında daha başlamadan bitirmiş oldu.

Genç oyuncu 21 yaşındaki Burak Kapacak Bordeaux takımı ile neredeyse anlaşmak üzereydi ki sarı lacivertli takımın teklifi sonrasında kararını Fenerbahçe den yana kullandı.

21 yaşında ki genç oyuncu Fransa Ligue 1’de oynama şansını kaybeden Burak Kapacak sarı lacivertli takım ile ne UEFA Avrupa Ligi kadrosunda adını yazdıra bildi nede süper lig de sarı lacivertli forma ile 1 dakika bile süre ala bildi.

Kariyerinin en parlak günlerini geçirmesi gereken genç oyuncu sarı lacivertli takım Fenerbahçe de adeta kaybolmuş durumda.

Sarı lacivertli takımın Portekizli teknik direktörü Vitor Pereira genç oyuncunun bir alt ligden geldiğini hem futbol görüşü hem de fiziksel kapasite olarak henüz yeterli olmadığını dile getiren Portekizli teknik adam bir kez daha futbol severleri şaşırtmıştı.

FENERBAHÇE’DE BURAK KAPACAK GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK MI

Süper lig de forma giymediği için genç oyuncuyu kadroda düşünmeyen Portekizli teknik adam Vitor Pereira herhalde Burak Kapacak ‘ın süper lig de Bursaspor forması ile 16lig karşılaşmasına çıktığını bilmiyor.

TFF 1. Lig ‘e düştükten sonrada zaten Bursaspor da sürekli olarak forma sansı bulan genç oyuncu son sezonunda Bursaspor ile TFF 1. Ligde 32 resmi karşılaşmada forma giyen Burak Kapacak 7 gol ve 7 asist katkısı ile takımına katkı sağlamıştı.

 Aynı takım arkadaşlarından Ali Akman ile beraber olarak forma giydiği dönemler de aynı anda yıldızı parlayan iki oyuncu birisi Burak Kapacak bir diğeri Ali Akman.