Bordo Mavililer İçin Yoğun Fikstür

Ziraat Türkiye Kupası’nda rakibine fırsat tanımak istemeyen Bordo Mavili ekip, haftasonu oynayacakları Çaykur Rizespor mücadelesi ile gelecek hafta oynayacakları Akataş Hatayspor ile kozlarını paylaşacak. 26 Aralık 2020 tarihinde oynanacak olan Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor‘u 11 günde tam tamına 4 karşılaşma bekliyor.

Başarılı teknik adam Abdullah Avcı takımın başına geçtiğinden beri 4 lig karşılaşmasına çıkan ve hiç mağlubiyet almayan Bordo Mavili ekip yaptığı bu 4 karşılaşmadan 8 almasının yanında kalesinde sadece 1 gol gördü.

Abdullah Avcı yönetiminde oynadığı 4 karşılaşmaya 3 haftalık periyotta çıkan Bordo Mavili ekip sıkı bir fikstür ile karşı karşıya gelerek 11 günde 4 karşılaşmaya çıkacak.

16 Aralık 2020 tarihinde Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçları kapsamında Adana temsilcisi Adana Demirspor’u konuk edecek olan Karadeniz temsilcisi, cumartesi günü ise bir başka Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek.

Abdullah Avcı’da rakip ayrımı yok

Kritik bir süreçte takımın başına getirilen ve planlamalarını kısa vadede maç maç yapan tecrübeli teknik isim Abdullah Avcı futbolcularıyla yaptığı toplantıda “Maç maç gideceğiz.

Her rakip zor. Bizim çok çalışmaktan başka şansımız yok” şeklinde takımını motive ediyor. Ligde oynayacağı gelecek 3 karşılaşmada alabileceği en fazla puanı almak isteyen Abdullah Hoca eğer bunu gerçekletirirse hem moral olarak hem de form grafiği olarak takımın bir üst düzeye çıkacağının bilincinde.

Trabzonspor’un Kripto parası artık kullanılabilir

Bordo Mavililerin Kripto parası $TRA Toke 16 Aralık 2020 Saat 10:00 itibariyle Türk kripto para platformu Paribu’da kullanılmaya resmen başlandı.

Karadeniz temsilcisinin Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Genel Müdür Sinan Zengin, Socios CEO’su Alexandra Dreyfus, Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk ile Paribu CEO’su Yasin Oral’ın katılmış olduğu lansman töreni Türkiye’de ilk defa yapılan bir djital imza töreni olmuş oldu.

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Genel Müdür Sinan Zengin, Socios CEO’su Alexandra Dreyfus, Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk ile Paribu CEO’su Yasin Oral’ın katılımıyla gerçekleştirilen lansmanda Türkiye’nin ilk dijital imza töreni de yapılmış oldu.

Ağaoğlu, “TRA Token’lardan elde edilecek gelirlerin önemli bir kısmını da bu futbol akademisinde ileriye dönük olarak yetiştireceğimiz, ülke futboluna ve Trabzonspor’a armağan edeceğimiz gençler için harcayacağız” ifadelerine yer verdi.