Beşiktaş’taki Sergen Yalçın Belirsizliği Bitiyor Mu

Süper Lig sezonunu şampiyon olarak bitiren ve üstüne çifte bir kupa sevinci daha yaşayan Beşiktaş, yeni sezon hazırlıları içinde… Her geçen gün transfer yaz sezonu adına heyecan verici gelişmeler ile gündeme gelen kulüp, taraftarların meraklandıkları o soruyu sonunda cevaplandırıyor mu? Sergen Yalçın ile yollar birleşecek mi? Gelecek sezon takımın başına kim geçecek?

Geçtiğimiz günlerde başlayan görüşmeler sonunda cevaba ulaşıyor. Gelecek sezon takımın teknik hocalığını yürütmek adına başarılı ve tecrübeli isim Sergen Yalçın ile görüşmelere başlanmıştı. Görüşmelere halen devam etse de nihayet beklenen o belirsizlik ortadan kalkıyor. Geçtiğimiz sezonun şampiyon takımı Beşiktaş, Yalçın ile sözleşme masasına oturmayı planlıyor. Siyah beyazlı yönetim Yalçın ile yeni sözleşme için anlaşmaya vardı ve sıcak gelişmelerin 1 hafta içerisinde neticeye kavuşması planlanıyor. 48 yaşındaki tecrübeli isim Sergen Yalçın ile 1 hafta sonra bu belirsizliğin kalkması düşünülüyor.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ İle Biraya Gelindi

Devam eden görüşmelerde son olarak Beşiktaş Asbaşkanı ve aynı zamanda Futbol A Takımı ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri Sorumlusu Emre Kocadağ ile aynı masaya oturan Sergen Yalçın arasında son anlaşmalar konuşuldu. Bu yolla 1 senelik kontrat değerlendirilirken Sergen Yalçın ve ekibinin ücret konusu da masaya yatırıldı. Olumlu geçen görüşmelerden sıcak gelişmeler gelmesi beklenirken Yalçın’ın bir sonraki durağı Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ile olması bekleniyor. Son sözü söyleyecek olan Çebi’nin kararı ile 1 hafta içerisinde Yalçın ile ilgili bu belirsizlik ortadan kalkacak. Tecrübeli ve başarılı isim ile yolların bu sezonda birleşip birleşemeyeceği netlik kazanacak.

Sergen Yalçın’ın Gelecek Sezon da Beşiktaş’ta Olması Bekleniyor

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşmelerin olumlu geçmesi ile son nokta koyulacak. Şu ana kadar olumlu bakılan görüşmelerden sonra imzaların atılması ve gelecek sezon Sergen Yalçın’ın teknik direktörlük için takımının başına geçmesi bekleniyor. Yeni sezondaki şampiyonluk yarışında Beşiktaşlılar için gerekli bir adım olarak Yalçın’ı kalması gerektiği düşünülüyor. Yalçın üzerindeki soruların 1 hafta içerisinde belli olması planlanıyor.