BEŞİKTAŞ’TA BÜNYAMİN BALCI ÇALIMI

BEŞİKTAŞ’TA BÜNYAMİN BALCI ÇALIMI

15 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper lig’ in son şampiyonu siyah beyazlı takım Beşiktaş devre arası transfer dönemi Yaklaşır İken transfer de takımda eksik olan bölgelere alternatif isimler aranmaya başladı.

Siyah beyazlı takım da sağ bek mevkisin de tek isim olan 25 yaşındaki Fransız futbolcu

Valentin Rosier için alternatif isim arayışlarına başlayan kara kartal sarı kırmızlı takım Galatasaray ‘ a çalımı attı gibiler.

Antalyaspor ‘Un genç sağ bek’ i Bünyamin Balcı ile yakından ilgilenen siyah beyazlı takım sarı kırmızlı takım dan önce genç oyuncu kadrosuna katmak içi devre arasını beklemeden transfer girişimlerine başlamış durumdalar.

SOL BEK İÇİN ALTERNATİF ÇOK

Siyah beyazlı takımın kadro derinliği çok olsa da sağ bek mevki için bunu söylemek pek de mümkün değil gibi.

Sol bek de siyah beyazlı takım da oyuncu bolluğu varken aynı şeyi sağ bek için de söylemek mümkün değil.

Sol bek de Beşiktaş takımın da genç ve milli oyuncu Rıdvan Yılmaz ile beraber Umut Meraş ve N’ Skala ile beraber üç alternatif  ismi bulunurken sağ bek te tek isim V. Rosier var.

SAĞ BEK İÇİN BÜNYAMİN BALCI LİSTENİN BAŞINDA

Siyah beyazlı takımın sol beki için dediğimiz gibi oyuncu grubu alternatifi çok olurken sağ bek de ise bunu söylemek imkansız oldu.

Sağ bek mevki sinde sadece 25 yaşındaki Fransız futbolcu Valentin Rosier varken siyah beyazlı takımın yöneticileri de devre arası transfer dönemi yaklaşırken sağ bek transferi içinde girişimlerini başlatmış durumdalar. Teknik adam Sergen Yalçın Valentin Rosier yokluğunda o bölgede zaman zaman Necip Uysal’ı oynatmak zorunda kalan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın da bu transfer için oldukça ısrarcı durumda.

Genç oyuncu için sarı kırmızlı takım Galatasaray ile de adı anılırken siye beyazlı takımın bir an önce bu transferi de bitirmek istemesinde ki en büyük neden bu diye biliriz. Sarı kırmızlı takım ‘ında sağ bek de sıkıntısı olduğu ve S. Boey ‘in de sakatlık durumu belirsizliğini korumaya devam ettiği için genç oyuncu ile yakından ilgileniyorlar.

Sağ be de Valentin Rosier için alternatif bir oyuncu arayışına giren kara kartal aradıkları oyuncuyu süper lig ekiplerinden olan Antalyaspor ‘da buldular. Akdeniz ekibinin kadrosunda bulundurduğu 2000 doğumlu 21 yaşındaki genç oyuncu Bünyamin Balcı için devre arasında transfer girişimlerine başlayacaklar.

21 yaşındaki genç oyuncu Bünyamin Balcı Antalyaspor alt yapısından başladığı futbol kariyerine 2019 – 20 sezonun dan bu yana Akdeniz ekibi Antalyaspor ile süper lig de süre almaya başladı.

21 yaşındaki genç oyuncu Bünyamin Balcı’nın ise siyah beyazlı formayı giymeye daha yakın olduğu bilinirken genç oyuncunun güncel piyasa değeri ise 4 Milyon Euro civarında.