BEŞİKTAŞ YURTDIŞINA KAMPA GİDİYOR

BEŞİKTAŞ YURTDIŞINA KAMPA GİDİYOR

8 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Kara kartal Beşiktaş temmuz ayında yurtdışına kampa gidecek. Temmuz ayında özellikle Süper Lig’e hazırlanmak için kampa girecek olan siyah-beyazlı Beşiktaş takımı Romanya’da kampa gidecek. Milli maç yani Euro 2020 maçlarından sonra oyuncularıyla tekrar buluşacak olan Beşiktaş Romanya’da yapacak kampta hem süper lige hem de Avrupa kupalarına yoğun bir şekilde hazırlanmaya hedefliyor.

BEŞİKTAŞ FORMA GİRMEYİ HEDEFLİYOR

Bu sezon Süper Lig’de iki kupayı birden kazanan Beşiktaş hem Süper Lig’in lideri olarak şampiyonluk kupasını kazandı hem de Türkiye kupasını kazanarak Çifte kupa ile evine döndü. İki kupayı da üç gün arayla kazanan Beşiktaş oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi yoğunluğunda neredeyse aynı hafta içinde üç maça çıkan Süper Lig takımları yoğun bir sezonun ardından sezonu tamamladılar.

Aldığı takımlar istedikleri gibi bir performans sergileyen maske bala takımlarda istedikleri performansa ulaştı ödüllerini aldı. Bu sezonun en çok ödül alan ve en çok başarıya ulaşan takımı da şüphesiz ki iki kupayı da kazanan kara Kartal Beşiktaş oldu. Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş başarılı bir performans sergiledi ve başarılı performansın ardından iki kupayı da kazanarak evlerine döndüler.

Siyah-beyazlı Beşiktaş takımı hem şampiyonluk kupasını, Süper lig kupasını kazandı hem de ziraat Türkiye kupasını kazanarak başarılı bir sezon geçirdiğinin somut halleri ile buluştu. Oldukça başarılı bir sezon geçen Beşiktaş hem kulüp anlamında hem de oyuncular anlamında yıldız bir sezon yaşadı. Başarılı bir sezon ardından iki kupa ile evine dönen Beşiktaş gelecek sezon için hazırlıklarına yurtdışındaki kampta hazırlanmaya başlayacak. Bu sezon hem Süper Lig’de hem de Avrupa kupalarında mücadele edecek olan Beşiktaş en iyi performansı ile Avrupa’da ülkemizi temsil etmek istiyor.

Özellikle Avrupa kupalarına önem verecek olan Beşiktaş bir önceki sene giden diğer Süper Lig takımları gibi hata yapmadan ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyor. Başarılı oyuncuları ile oldukça fark yaratan ve çok iyi performanslar sergileyen Beşiktaş bu iyi performanslarını Avrupa kupası maçlarında da göstermek istiyor.

BEŞİKTAŞ’IN HEDEFİNDE YİNE KUPA VAR

Kara kartal Beşiktaş’ın hedefi gelecek sezonda da şampiyon olmak. Oldukça başarılı bir sezonun ardından şampiyonluk kupasını kaldıran Beşiktaş gelecek sezonda da şampiyon olmak istiyor. Gelecek sezon büyük ihtimalle sevgili maçların başlayacağı Süper Lig’de Beşiktaş taraftarları ile beraber coşkulu galibiyetle ve coşkulu maçlar geçirerek şampiyonluk kupasını taraftarları ile beraber kutlamak istiyor. Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş oldukça başarılı bir performans sergiledi. Gelecek sezon hazırlıklarına yurt dışındaki kampta başlayacak olan Beşiktaş bu kampı iyi değerlendirerek döndüğünde hem süper lige hem de Avrupa kupalarına hazır olmuş olmayı hedefliyor.