TRABZONSPOR’DA YENİ HEDEFLER

Posted by

Bordo mavili Trabzonspor takımında gelecek sezon için yeni hedefler ortaya atılmaya başlandı. Teknik direktör Abdullah Avcı gelecek sezon takımıyla beraber şampiyon olmak istiyor. Bu şampiyonluk için hem teknik direktör Abdullah Avcı, hem oyuncular hem de Trabzonspor yönetimi oldukça hevesli ve destekleyici bir yapıda.

TRABZONSPOR’DA HEDEFLERE DOĞRU

Karadeniz temsilcisi Trabzonspor yeni sezondaki hedeflerine ulaşmak için en iyi adımları atmak istiyor. Bu en iyi adımlardan birisi de şüphesiz ki doğru transferler ve doğru oyuncu seçimleri. Porto mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor gelecek sezon için oyuncu revizasyonuna girdi. En iyi oyuncularını seçmek isteyen ve yeni oyuncuları da kadrosuna dahil etmek isteyen Trabzonspor takımı galibiyetlerle sahadan ayrılmak istiyor. Sezona dördüncü sırada tamamlayan Trabzonspor takımı Avrupa kupalarına katılmaya hak kazandı.

Bu sezonun ortalarında istikrarlı bir şekilde performans sergileyen Trabzonspor takımı aslında bir yenilmezlik serisi oluşturmuştu. Fakat bu yenilmezlik serisine devam edemeyen Trabzonspor sezonun sonlarına doğru beraberlik maratonuna başladı. Uzun bir süre her maçta berabere kalan Trabzonspor takımı böyle de çok fazla puan kaybetti. Sürekli bir puana tamam demek durumunda kalan Trabzonspor takımı üç puanları kazanmayı bir dönem unuttu.

Aldığı bir puanlarla istediği puanı ve. Erişemeyen Trabzonspor takımı dördüncü sıradaki yerini korumaya odaklandı. Son haftalarda özellikle dördüncü sıradaki yerini kurmayı hedefleyen Trabzonspor takımı sezonun sonunda dördüncü sıradaki yerini koruyabildi.

TRABZONSPOR’UN DİKKAT ÇEKEN DETAYLARI

Bordo mavili Trabzonspor takımında geçtiğimiz sezon önemli detaylar oldu. Bir dönem yenilmezlik serisi elde eden Trabzonspor her ne kadar son haftalarda istediği performansı sergileyememiş olsa da beraberlik rekorunu kırdı ve üç puan kaybetmek yerine iki puan kaybederek sahadan ayrıldı.

Rakiplerine tam olarak üstünlük sağlayamayan Trabzonspor takımı ekip olma ruhuyla aslında rakiplerine karşı üstünlük kurabildi. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Trabzonspor takımının en önemli özelliği ekip içindeki ekip ruhu. Bordo mavili oyuncular kendilerine değer veriyor ve kendi içlerinde bir bütün şeklinde sahaya çıkıyorlar. Sezon ortasında sakatlanıp sezonu kapatmak durumunda kalan oyuncular olsa da Trabzonspor takımı her Süper Ligi maçına kendilerini inanarak ve kendilerine güvenerek çıktı. Gelecek sezon teknik direktörü