Trezequet

Beşiktaş Gelecek Sezonun Hazırlıklarına Şimdiden Başlamayı Seçti

Beşiktaş için 2020-2021 sezonunda gerçekleşmesi beklenen transfer çalışmalarına şimdiden başlanma kararı alındı. Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde bulunan siyah beyazlı ekip, şampiyonluk adına oynamak için şimdiden hazırlanmaya başladı. Kulübün ilk hedefinde ise Kasımpaşa Spor Kulübü sporcusu olan Trezequet yer alıyor.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 2020-2021 sezonu için şimdiden hazırlıklarına başladı. Son derece planlı bir çalışma sergileyen siyah beyazlılar, gelecek sezonda şampiyon olmak adına son derece yoğun ve planlı bir çalışma içerisinde hareket ediyor. Kara Kartal’ın ilk hedefinde ise Kasımpaşa Spor Kulübü oyuncusu olan Trezequet yer alıyor.

Şimdilerde Aston Villa ekibinde forma giyen ve geçmişte lacivert beyazlı ekipte forma terleten oyuncu için, siyah beyazlıların harekete geçtiği bilgisi edinildi. Hem bu sezonun başında hem de ara transfer sürecinde Kartal’ın istemiş olduğu Mısırlı futbolcu, bu defa kendisine verilen teklife ise sıcak bakmayı seçti.

İngiliz Ekipte 24 Lig Maçında Forma Giydi

Edinilen bilgiye göre, Mısırlı futbolcu, siyah beyazlı kulüp için Elneny ile iletişime geçerek fikrini sordu. Tecrübeli oyuncunun kendisine yöneltmiş olduğu ‘gel’ çağrısı üzerine de Beşiktaş Kulübü’nde forma giyme teklifine sıcak baktı.

Aston Villa ekibinde forma terleten tecrübeli oyuncu, toplamda 24 lig maçına çıkarak 3 kez fileleri havalandırma ve 2 kez asist yapma başarısı gösterdi. Oyuncunun İngiliz ekipteki sözleşmesi ise 2023 yılına kadar bulunuyor.