VİTOR PEREİRA GALATASARAY DERBİSİNE HAZIRLANIYOR

VİTOR PEREİRA GALATASARAY DERBİSİNE HAZIRLANIYOR

12 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli takımın teknik patronu Portekizli Vitor Pereira milli ara dönüşünde deplasmanda oynayacakları zorlu Galatasaray derbisi hazırlıklarına çoktan başlamış durumda.

Portekizli teknik adam sarı lacivertli takımda nerdeyse topun ağzına gelmiş durumda. Başkan Ali Koç’ da ki olan kredisini de tamamen tüketen teknik adam Vitor Pereira milli ara dönüşü zorlu Galatasaray derbisini kazanarak takımda ki kötü havayı dağıtmak ve takımda ki yerini sağlamlaştırmak istiyor olacak.

Süper ligde verilen milli arayı da iyi değerlendirmek isteyen teknik adam Vitor Pereira bu arada sarı kırmızılı takımı adeta ezberliyor.

Zorlu derbiden alınacak bir üç puan ile yeniden süper lig de ki yarışa dahil olmak isteyen sarı lacivertli takım Fenerbahçe derbi sonrasında takım da her sonuç da yeni bir sayfa açılması bekleniyor.

VİTOR PEREİRA İÇİN DERBİDE TEK HEDEF VAR.  3 PUAN

Portekizli teknik adam takımın bu kadar kötü formda olmasının sorumluluğunu üstlenirken sarı lacivertli takımın da artık topun ağzına gelmiş durumda. Takımdan ayrılması gündem de olan teknik adam yerine birçok isimde geçmeye başlamış durumda.

Bütün bu kötü duruma rağmen kulaklarını kapatarak milli ara dönüşünde deplasmanda ki Galatasaray derbisi hazırlıklarına verilen milli arayı da iyi değerlendirerek kullanmak isteyen Portekizli teknik adam teknik heyeti ile birlikte sarı kırmızlı takımı ezberlemeye analiz etmeye başladılar.

Vitor Pereira sarı kırmızlı takımın zayıf yönlerini bularak rakibini devirmek isteyen teknik adamın işi hiç de kolay olmayacak.

Sahaya mutlak galibiyet ile çıkması beklenen sarı lacivertli takımın süper lig de ki kötü gidişi de bir an önce sarı lacivertli taraftara derbide alınacak olan galibiyet ile unutturmanın olanları yapılıyor.

Hücuma yönelik oyucu grubu ile sahada olması beklenen Portekizli teknik adam Vitor Pereira yıldız isimleri bir arada oynatmanın planlarını yaparken İrfan can ve Mesut Özil ‘İ birlikte oynatmak istiyor.

Portekizli çalıştırıcının Galatasaray derbisi son çıkışı olduğu için oldukça sıkı çalışan teknik adam rakibinden 3 puanı almak istiyor aksi halde sarı laciverti takımda ki teknik adamlık kariyeri de son bulacak gibi görünüyor.

FENERBAHÇE’ DE SEZONUN EN ÖNEMLİ MAÇI OLACAK

Sarı lacivertli takım için sezonun en önemli karşılaşmalarından birisine çıkacaklar. Her iki takım içinde önemli olsa da sarı lacivertli takımda ki hava daha farklı.

Süper lig de üst üste 4 karşılaşmadan da üç puan alamadan ayrılan Fenerbahçe lig de uzun süre sonra üç puan ile tanışıp üst sıralara doğru tırmanmak istiyor olacaklar.

Olası bir mağlubiyet sonrasında ise ne başkan Ali Koç ‘un arkasında duracak birisi kalır nede takım da teknik adam Vitor Pereira. O yüzden zorlu karşılaşmaya çok iyi hazırlanan teknik heyet zorlu derbiden üç puan koparıp takımı havaya sokmak isteyecekler.