TRABZONSPOR 11 MAYIS’TA BERABERE KALDI

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında bordo mavili Trabzonspor takımı Konyaspor deplasmanında istedi performansı sergilemesi için 1-1’lik beraberliğe tamam dedi. Avrupa kupalarında en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek isteyen Trabzonspor takımı sezon sonu için şimdiden çalışmalara başladı. Konyaspor takımı ise 49 puana ulaşarak 11. sıradaki yerini korudu. Konyaspor ise son haftada Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek. Her iki takımda maç için çok hazırlıklarını tamamlıyor.

TRABZONSPOR YİNE BERABERE

Son olarak süper toto süper Lig’in 40. haftasında Antalyaspor karşısında üç puanı kazanan Trabzonspor takımı dördüncü sıradaki yerini sağlamlaştırmıştı Kazanmak isteyen Trabzonspor puan alarak sahadan ayrılmak durumunda kaldı.

Bordo mavili Trabzonspor takımı Konyaspor

karşısında eşit sayıda gol attığı için bir puan almak durumunda kaldım. Karşılaşmanın ilk gölünü konuk takım Trabzonspor attı. 64. Dakikada Lewis Baker ile golü bulan Trabzonspor takımı kalan dakikalarda kendi kalesine gol ya kapatamadı. K

arşılaşmanın 82. dakikasında Konyaspor Amir Hadziahmetovic ile beraberliği sağladı. 82. dakikada gelen eşitlik sağlayan gol ile takımlar bir düğme geldi. Oldukça sıkıcı ve hareketsiz bir şekilde tamamlandı. Trabzonspor maçı kazanarak evine galibiyetle dönmek isterken ev sahibi takım Konyaspor ise evinde üç puan kazanmak istiyordu.

Karşılaşmanın 82. dakikasında skor değişmedi ve maç eşitlik ile tamamlandı. Maçın 19. dakikasında Trabzonspor takımı kırmızı kart gördü için Serkan Asan oyundan çıktı Trabzonspor takımı uzun bir süre on kişiyle maça devam etti.

Karşılaşmanın sonunda Trabzonspor takımı 68 puana ulaştı ve ev sahibi takım Konyaspor ise 49 puana yükseldi.

TRABZONSPOR’DA SON DURUM

68 puanla dördüncü sıradaki yerini koruyan Trabzonspor takımı Avrupa kupalarına garantiledi. Son haftada kendi evinde, kendi sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek olan Trabzonspor takımı evinde oynadığı son maçı kazanarak sezona galibiyetle veda etmek istiyor.

Avrupa kupalarında en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek isteyen Trabzonspor takımı sezon sonu için şimdiden çalışmalara başladı. Konyaspor takımı ise 49 puana ulaşarak 11. sıradaki yerini korudu. Konyaspor ise son haftada Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek. Her iki takımda maç için çok hazırlıklarını tamamlıyor.