TRABZON MAÇI ÖNCESİ FENERBAHÇE’DE SON DURUM

TRABZON MAÇI ÖNCESİ FENERBAHÇE’DE SON DURUM

28 Şubat 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel
FENERBAHCE, DEPLASMANDA TRABZONSPOR ILE OYNAYACAGI MACIN HAZIRLIKLARINI SURDURDU

Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Süper Lig’de 3. sırada bulunmasına rağmen oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi tatmin edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe deplasmanda Süper Lig’e kötü başlayan ancak tecrübeli teknik adam Abdullah Avcının sihirli değneği ile harika bir çıkış yakalayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor ile karşı karşıya gelecek.

28 Şubat Pazar günü saatler 19.00’ı gösterdiğinde Medical Park Stadyumu’nda oynanacak ve Süper Lig’in zirve hattını yakından ilgilendiren karşılaşmayı Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.

İRFAN CAN TAKIMLA ÇALIŞTI

Süper Lig’de 3. sırada bulunmasına rağmen oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi tatmin edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe, Süper Lig kapsamında yapılan 27. hafta mücadelesinde pazar günü deplasmanda Süper Lig’e kötü başlayan ancak tecrübeli teknik adam Abdullah Avcının sihirli değneği ile harika bir çıkış yakalayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Erol Bulut yönetiminde saat 15.00’de ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman çift kale maçla devam etti; taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı. Sarı-lacivertli ekipte, İrfan Can Kahveci antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalıştı.

DİĞER OYUNCU DURUMLARI

Sadık Çiftpınar, Mbwana Samatta ve Luiz Gustavo özel program dahilinde antrenmanı tamamladı. Ağrı şikayeti bulunan tecrübeli stoper Serdar Aziz ise dinlendirildi.

Süper Lig’de 3. sırada bulunmasına rağmen oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi tatmin edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe, Süper Lig’e kötü başlayan ancak tecrübeli teknik adam Abdullah Avcının sihirli değneği ile harika bir çıkış yakalayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor maçı hazırlıklarını karşılaşmanın oynanacağı gün 13:30’da yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe başarılı teknik direktörü Erol Bulut’un adeta ölüm kalım maçına çıkacağı mücadele için 17:00’de kalkan uçakla maçın yapılacağı şehir olan Trabzon’a gidecek. 28 Şubat Pazar günü saatler 19.00’ı gösterdiğinde Medical Park Stadyumu’nda oynanacak ve Süper Lig’in zirve hattını yakından ilgilendiren karşılaşmayı Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.