ABDULLAH AVCI BİLDİĞİ GİBİ OYNATACAK

ABDULLAH AVCI BİLDİĞİ GİBİ OYNATACAK

28 Şubat 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada Abdullah Avcı, Süper Lig’de 3. sırada olmasına karşın oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi doyum edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli takım Fenerbahçe karşısında sistem dışına çıkmayacaklarını söyledi.

Avcı rakibe göre değil kendi disiplinleriyle sahada olacaklarını, Güçlü oyunlarını sahaya yansıtacaklarını belirtti. Süper Lig’de gözler yarın akşam Şenol Güneş Stadı’nda Süper Lig’e kötü başlamış olan ancak tecrübeli teknik adam Abdullah Avcının büyülü değneği ile mükemmel bir çıkış eline geçiren bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor ile Süper Lig’de 3. sırada olmasına karşın oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi doyum edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli takım Fenerbahçe’yi yüz yüze getirecek dev derbiye çevrilmiş durumda.

7’de 7 yaparak şampiyonluğa ortak olan Süper Lig’e fena başlamış olan ancak tecrübeli teknik adam Abdullah Avcının büyülü değneği ile mükemmel bir çıkış eline geçiren bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor, geçtiğimiz hafta sahasında Göztepe’ye kaybederek ağır yara alan Fenerbahçe’yi misafir edecek.

Bordo-mavili cephede hedef yengi serisini sürdürerek hem mühim bir engeli aşmak aynı zamanda ilerleyen haftalar için moral artırmak. Her maç öncesi yapmış olduğu rakip analizleriyle malum Abdullah Avcı ve kurmayları hafta süresince tekrar derslerine çalıştılar.

ÖZEL TAKTİK YOK

Abdullah Avcı bu mühim karşılaşmada Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut’un tekrar topu rakibe vererek bir strateji yürüteceğini hesaplıyor. Rakibe hususi tedbir almayı düşünmeyen usta çalıştırıcının en güvenilmiş olduğu unsur Trabzonspor her hafta yükselen oyun gücü.

Öğrencilerine de idmanlarda bunu aktaran Avcı rakibe göre değil kendi disiplinleriyle sahada olacaklarını, Güçlü oyunlarını sahaya yansıtacaklarını belirtti. Deneyimli teknik erkek orta sahada Süper Lig’de 3. sırada olmasına karşın oynanan futbolla taraftarı ve yönetimi doyum edemeyen ve teknik direktörü Erol Bulut’un koltuğu sallanmakta olan sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ye üstünlük sağlayabilirlerse 3 puanın geleceğini düşünüyor.

ZEMİN KONTROL ALTINDA

Bordo-mavili yönetim, karşı karşıya gelme sırasındaki yoğun yağış beklentisi nedeniyle Şenol Güneş Stadı’nın zeminini hazır tutmaya çalışıyor. Tüm fazla su tahliye kanalları bir bir test edildi. Maç anında oyunu engelleyecek bir sıkıntı olmaması için bu muamele tekrarlanıyor.