SÜPER LİG’DE SON PUAN TABLOSU

Posted by

Süper Toto Süper Lig’e milli maç arası verildi ve takımlar hem çalışmaya hem de inzivaya çekildi. Milli takımlara giden oyuncular haricinde kalan ekiplerle çalışmalara başlayan ezeli rakipler milli maç arasından sonra nasıl bir performans sergileyecekler ve kim şampiyonluğa yaklaşacak şimdiden merak ediliyor.

Beşiktaş 64 puanla liderlik tahtında oturuyor, sarı kırmızılı aslan Galatasaray 61 puanla 2. Sırada yer alıyor. Sarı kanarya Fenerbahçe ise 59 puanla üçüncü sırada yer alıyor.

3 büyükleri takip eden Trabzonspor ise 55 puanda 4. Sırada yer alıyor. Her takımın hedefleri ve planları farklı hepsinin şampiyonluk için nedenleri var. Bakalım kupayı kim kaldıracak kim şampiyon olacak şimdiden her takım o tatlı telaşa kapıldı ve hazırlıklarını şampiyonluk için yapmaya başladı.

FENERBAHÇE’DE SON DURUM

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe değilse Erol Bulut yönetiminde oldukça zorlu bir sezon geçiriyorlar. Her maçın Ardından Erol Bulut’un istifa edip etmeyeceği konuşuldu Fenerbahçe’de Erol Bulut hala teknik direktörlük koltuğunda oturuyor. Fenerbahçe Ekibin de Kadıköy’de inanılmaz bir başarısızlık varken deplasmanda, dış sahada müthiş başarılar yakalıyorlar.

Normalde deplasmanda oynadığı hiçbir maçı kaybetme ya Fenerbahçe geçen hafta, süper toto süper Lig’in 31. haftasında Beşiktaş derbisinde deplasmanda oynadığı maçı berabere bitirdi. Şampiyonluk yarışında en geride olan Fenerbahçe 59 puanla üçüncü sırada yer alıyor. 50 maç arasından sonra nasıl bir performans sergileyecek ve nasıl sahaya çıkacak oldukça merak ediliyor.

Devre arası transfer döneminde bir sürü oyuncuyu takıma dahil eden Fenerbahçe istediği performansı ve istediği başarıyı bir türlü elde edemedi. Aldığı maç galibiyetlerini devamlı hale getiremeyen Fenerbahçe’nin sezon sonuna kadar oynayacağım maçlardaki performansı Şimdiden merak ediliyor.

TRABZONSPOR HEMEN ARKADA

Üç büyüklerin aksine Karadeniz temsilcilerinden biri olan Trabzonspor ekibi de Abdullah Avcı yönetiminde oldukça iyi bir lig performans sergiliyor. Trabzonspor dördüncü sırada yer alıyor ve üç büyük takımın önüne geçebilmek için, ilk üçe girebilmek için milli maç arasından sonraki her maçını kazanmayı hedefliyor.

Süper Lig’de puanlar birbirine çok yakın olduğu için şampiyonluk haftasına kadar kesin bir galibiyetini açıklayacak bir takımın olması çok uzak. O yüzden her hafta puan tablosu güncelleyince için takımların durumu da sürekli güncellenecektir. Bu yüzden takımların üst üste galibiyeti alması artık zorunlu hale geldi.