Sarı Lacivertliler’den Rafinha Atılımı

Fenerbahçe yeni sezon dönemi öncesinde transfer çalışmalarına her zaman olduğu gibi hızlı bir şekilde devam ediyor. Sürpriz bir futbolcunun ismi Fenerbahçe dünyasında ortaya atıldı ve bu isim yankılarını sürdürmeye başladı bile. Fransız basını, Fenerbahçe’nin PSG’den ayrılması beklenen oyuncu Rafinha’yı gündemine aldığını yazmıştı. Son dakikada gelen bu transfer haberi, Sarı Lacivertli taraftarlar için de sürpriz oldu. Kanarya yönetimi, Fransız ekibi sportif direktörü Leonardo’dan bilgi almıştı. Rafinha gündeminde neler olacak, taraftarlar tarafından merakla bekleniyor.

Sarı Lacivertliler için transfer çalışmaları son hızı ile devam ediyor. Orta sahada Fenerbahçe’nin futbolcu fazlası vardı. Orta saha futbolcuları için bazı oyuncuların transfer edilmesi ile alakalı gündemde olan bazı konular var. Kanarya için ortaya atılan son dakika transfer iddialarının biri bitiyor diğeri başlıyor. Paulinho isminin epeydir gündemde kaldığı biliniyor. Paulinho’nun sonrasında Rafinha gündeme bomba gibi düştü ve şimdilik yönetimin hedefindeki sporcu Rafinha gibi görünüyor.

Fenerbahçe’de Son Transfer Hamlesi

Fenerbahçe transfer haberleri son hız devam ediyor. Foot01, Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldız futbolcusu için PSG’ye şimdilik resmi bir teklif yapmadığını bildirmişti. Teklif yapmamış olduğunu ancak sportif direktör Leonardo’dan bilgi aldığını duyurmuştu. Wijnaldum transferi sonrasında Pochettino’nun Rafinha’yı takımın kadrosunda düşünmediği de belirtilmişti. PSG ile Haziran 2023’e kadar Rafinha’nın sözleşmesinin bulunduğu da gelen son haberler arasında. Geçen sezonda Rafinha, 5 asist üretmiş, 23 lig maçında performansını sergilemişti.

Fenerbahçe ve PSG Görüşmede

Fenerbahçe ve PSG görüşmesi devam ediyor. Sarı Lacivertliler’den Rafinha atılımı geldi ve sonrasında PSG ile temasa geçildi. Fransız basınında da Rafinha haberleri gündeme düştü. Yeni sezon öncesinde Fenerbahçe’nin teknik direktörü transfer durumları için atılımlara geçti ve çalışmalarına başladı. Kanarya, Leonardo’dan bilgi bile aldı, transfer durumlarının nasıl sonuçlanacağı henüz tam belli olmasa da Rafinha’dan olumlu bir hamle gelecek gibi görünüyor. 23 lig maçına katılmış olan başarılı futbolcu Rafinha’nın ne cevap vereceği Sarı Lacivertli taraftarların şimdiden merak ettiği konular arasına girdi. 2023 yılına kadar sözleşmesi olan Rafinha, bakalım transfere nasıl bakacak?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir