Robert Prosinecki

Robert Prosinecki Önemli Açıklamalar Yaptı

 

Robert Prosinecki, başta Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve aralarında ki uyum başta olmak üzere önemli açıklamalar yaptı. Tecrübeli teknik adam takımdan, hedeflerden, kadın bir başkana çalışmanın öneminden ve daha birçok farklı konuyla alakalı içten ve samimi olarak fikirlerini paylaştı. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı’nın kendisine olan destek ve yardımlarıyla alakalı da konuşan Prosinecki takımla ve ana hedefle ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Takımımızdaki her anlamda ki yeni yapılanma ile başarılı sonuçlar alacağız. Futbolu ve takımlarını seven bu kente de puan ve puanlar getirip, takımımızı ligde tutacağız.” dedi. Tecrübeli çalıştırıcı, ayrıca şuandan itibaren puan kaybına tahammüllerinin olmadığını belirterek, “Artık ligde ki, her maçtaki her puana talibiz.” diyerek iddiasını da ortaya koydu.

Robert Prosinecki: “Başkan Berna Gözbaşı’na Güvenim Tam Birlikte Başaracağız.”

Robert Prosinecki, açıklamalarına Kayserispor Başkanı ile ilgili fikirlerini söyleyerek devam etti:

“Erkeklerin gücü elinde bulundurdukları bu yerde bir kadın başkan olması çok önemli bir durumdur. Ben de bunun desteğini her zaman vereceğim. Ve gördüğüm kadarıyla Başkanımız, çok profesyonel çalışıyor. Azimli, kararlı ve yetenekli bir insan. O yüzden birlikte büyük işler başaracağız.”  Diyerek fikirlerini ve düşüncelerini paylaştı. Bu arada geçtiğimiz sezonun ilk devresini son sırada tamamlayan takım da çalışmalarına devam ediyor. Teknik direktörün ve başkanın motivasyonu ise takıma nasıl bir etki yapacak, hep birlikte ikinci yarıda göreceğiz.

Diğer haber ve gelişmeler için.