İttifak Holding Konyaspor’dan 6. Hafta İçin Hazırlıklar Başladı

İttifak Holding Konyaspor’dan 6. Hafta İçin Hazırlıklar Başladı

22 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel


Süper Lig’in 6. Haftasında unutulmaz bir maça imza atılacak. İttifak Holding Konyaspor ekibi, kendi sahasında Trabzonspor’u ağırlayacak.
Her iki takımda sıralamada zirveyi oynarken ve yenilmezlik serisini devam ettirirken mağlubiyet yaşamamaya çalışacak. Zirveye yerleşmek için tüm kozlar ortaya konulacak. Nefeslerin tutulacağı karşılaşma 23 Eylül Perşembe günü saatler 17:00’ı gösterdiğinde başlayacak.
Taraftarlar Konyaspor’un evi olan Torku Arena’da maç heyecanına tribünlerden ortak olabilecek. Diğer taraftan da yapılacak canlı yayın ile heyecan yaşanabilecek.

Konya Ekibi Koyuncu Grup Kayacık Tesisleri’nde Çalışmalara Başladı


Süper Lig’in 6. Haftasında da yenilmezlik serisini devam ettirmek isteyen Konyaspor ekibi, puan kaçırmak da istemiyor. Haftası için GZT Giresunspor ile aynı sahada buluşan ekip, 0-0 skoruyla berabere ayrılmıştı.

5.Haftası için GZT Giresunspor ile aynı sahada buluşan ekip, 0-0 skoruyla berabere ayrılmıştı. Galibiyet yolunu gözleyen teknik direktör ve İlhan Palut ve öğrencileri, vakit kaybetmeden çalışmalara başladı.


Koyuncu Grup Kayacık Tesisleri’nde başlayan çalışmalar, teknik hoca Palut ve yardımcı antrenörler eşliğinde devam ediyor. Antrenmanda son Giresunspor mücadelesinde ilk 11’de çıkan isimler için yenileme çalışması yapılırken diğer oyuncular ısınma hareketleri ile çalışmalarına başladı.


Ardından 4’e 1 oyun ile devam eden çalışmalar, tempolu koşu çalışması ve ardından gelen çift kale maç ile son buldu. Konya ekibi, çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.


Konyaspor ve Trabzonspor’un İlk 5 Haftası ve Puan Durumu

Aynı sahada buluşacak olan Trabzonspor ile Konyaspor, Süper Lig’in ilk iki haftasında galibiyet alarak başa baş ilerlediler. Ardından Konya ekibinin ilk beraberliğini almasıyla birlikte puan kaybetmesi, Trabzon ekibinin bir adım gerisinde kalmasına sebep oldu.


Ardından Trabzospor ekibinden ilk beraberlik gelirken Konya ekibinden bir galibiyet daha geldi. Taraflar yenilmezlik serisini devam ettiren 3 takımdan 2’si olurken Süper Lig’in son haftasında Konyaspor ekibinin bir kez daha beraberlik alması ile yine bir adım geriye düşmesi kaçınılmaz oldu.


Fırtına Trabzonspor ekibi ise hanesine bir galibiyet daha ekledi ve sıralamada Beşiktaş’ın bir adım gerisinde 2. sırada yer aldı. Diğer taraftan Konyaspor ekibi ise Trabzonspor ekibinin bir adım gerisinde 3. Sırada kendisine yer buldu.