İRFAN CAN’A BUNDESLİGA’DAN TALİP

Posted by

Süper Lig’den arı kırmızı da İzmir temsilcisi Göztepe’nin forması altında göstermiş olduğu harika performans ile Türkiye’den ve Avrupa’dan kulüplerin ilginin arttığı yetenekli file bekçisi İrfan Can Eğribayat gündeme oturdu.

Süper Lig’in bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un ciddi bir şekilde ilgilendiği bilinen yetenekli ve genç kaleciye Avrupa’dan bazı kulüplerin yakın ilgisi olduğu öğrenildi. Henüz 22 yaşında olan genç file bekçisi için Almanya’nın dünyanın en önemlilerinden olan Bundesliga lan iki ekibin devrede olduğu öğrenildi.

BİRÇOK KULÜP PEŞİNDEN KOŞUYOR

Spor Toto Süper Lig’in önemli ekiplerinden alan sarı kırmızılılar İzmir temsilcisi Göztepe’de henüz 22 yaşında olmasına rağmen göstermiş olduğu harika performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran yetenekli file bekçisi İrfan Can Eğribayat için Türkiye’den ve Avrupa’dan birçok kulübün talip olduğu öğrenildi. 

Futbolcularımızda İzmir temsilcisinin içerisinde bulunduğumuz sezonun başında turuncu beyazlı 1. Lig ekibi Adanaspor’dan kadrosuna dahil etmiş olduğu ve 1. kalıcı olarak ilk 11’de yer verdi 22 yaşındaki yetenekli file bekçisi Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor tarafından yakın takipte oldu medyada yer alan haberler arasındaydı. Bordo mavili Karadeniz temsilcisinin yanı sıra Avrupa’dan birçok kulübünde yetenekli kaleci için transfer girişiminde bulunacağı öğrenilmişti.

GENÇ KALECİ MARKAJ ALTINDA

Sarı kırmızılı İzmir temsilcisi Göztepe’nin yetenekli file bekçisi İrfan Can Eğribayat için dünyanın en önemlilerinden olan bındesti dağda bulunan köklü ekiplerde Talip olduğu ortaya çıktı. Medyada yer alan bazı haberlere göre Almanya liginde orta sıralarda mücadelesine devam eden Stuttgart ve Hoffenheim sarı kırmızılı ekibin yetenekli eldiveni için İzmir temsilcisi Göztepe’nin kapısını çalacağı öğrenildi.

Almanya’nın bu iki köklü ekibinin oyuncu izleme önce etkilileri İrfan canlı bir süredir izlediği ve olumlu notlar aldığı öğrenilirken, Süper Lig’in bordo-mavili Karadeniz temsilcisinin Halil Akpınar ile İrfan Can Eğribayat için transfer çalışmaları başladı öğrenilirken bu iki yetenekli oyuncunun da arı kırmızılı İzmir temsilcisi Göztepe ile 2025 yılına kadar kontratı devam ediyor. Süper Lig’den arı kırmızı da İzmir temsilcisi Göztepe’nin forması altında göstermiş olduğu harika performans ile Türkiye’den ve Avrupa’dan kulüplerin ilginin arttığı yetenekli file bekçisi İrfan Can Eğribayat gündeme oturdu.