İrfan Can Kahveci’nin Bedeli Belirlendi

İrfan Can Kahveci’nin Bedeli Belirlendi

14 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Devre arası transfer döneminde Galatasaray’ın Medipol Başakşehir’den istediği İrfan Can Kahveci’nin bonservis bedeli belirlendi. İki takım arasında görüşmeler devam ederken yıldız oyuncu ile yabancı takımlarında ilgilendiği belirtilerek sarı kırmızılı takıma 14 Milyon Euroluk bonservis bedelini ödediği takdirde öncelik verileceği iletildi.

Galatasaray’ın kadrosuna eklemek istediği ve bir süredir görüşmelere devam ettiği İrfan Can Kahveci’nin bonservis bedeli 14 milyon Euro olarak belirlendi. Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’in ilgilendiklerini ve kadroya katmak istediklerini açıkladı.

Öncelik Galatasaray’ın

Ara transfer döneminin başladığı ilk günden itibaren İrfan Can Kahveci’yi istediğini belirten Galatasaray önce oyuncu ve menajeri ile daha sonra da Medipol Başakşehir ile iletişime geçmişti. Yıldız oyuncu İrfan Can Kahveci ise şu anda bulunduğu takımı olan MEdipol Başakşehir’de yıldızını parlatmış olsa da aynı takımda devam etmek istediğini belirtmişti.

Sarı kırmızılı ekip ile yaptığı görüşmelerde İrfan Can Kahveci sarı kırmızılı ekipte yer almaktan mutluluk duyacağını belirtti. Galatasaray’ın kadrosuna eklemek istediği ve bir süredir görüşmelere devam ettiği İrfan Can Kahveci’nin bonservis bedeli 14 milyon Euro olarak belirlendi. Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’in ilgilendiklerini ve kadroya katmak istediklerini açıkladı.

İrfan Can Kahveci ise sarı kırmızılı ekipte oynamak istediğini belirtmesinin ardından Galatasaray, Medipol Başakşehir’in başkanı Göksel Gümüşdağ ile görüşmelere başladı.

DHA’da yapılan haberlere göre yöneticiler Göksel Gümüşdağ ile görüşmelerine devam ederken Medipol Başakşehir’in bşkanı yıldız futbolcu İrfan Can Kahveci için 14 milyon Euro bonservis bedeli belirlediğini sarı kırmızılı takımın yönetimine iletti.

İrfan Can Kahveci’nin son dönemlerdeki başarıları nedeni ile İngiltere ve İtalya’dan bazı kulüplerin ilgi duyduğu belirtilirken, Galatasaray Kulübü’nün oyuncu için Başakşehir’e 14 milyon Euro vermesi halinde turuncu lacivertli ekip önceliğin sarı kırmızılı ekip olacağını söyledi.

İrfan Can Kahveci Kimdir?

İrfan Can Kahveci, 15 Temmuz 1995 tarihinde dünyaya geldi. Futbol kariyerine 7 yaşında

Gençlerbirliği Futbol Okulu’nda başlayan İrfan Can Kahveci profesyonel kariyerine 2012-2013

sezonunda Gençlerbirliği A2 takımı imzaladı. 2013-2014 sezonunda ise Gençlerbirliği’nin alt

yapısı olan Hacettepe’ye gönderildi. Hacettepe’de 34 maçta 4 gol attı. 2014-2015 sezonu

başında Gençlerbirliği A Takımı kadrosuna dahil oldu. Şu anda ise Medipol Başakşehir’de oynamaya devam ediyor. Ara transfer dönemi son bulmadan ise sarı kırmızılı takıma geçmesi bekleniyor.