Galatasaray’ın Transfer Listesi

Galatasaray’ın Transfer Listesi

10 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

6 Ocak tarihi itibari ile başlayan devre arası transfer süreci ile birlikte sarı kırmızılı ekip hızlı bir şekilde transfer listesinde yer alan isimler için harekete geçmeye başladı. Galatasaray transfer süreci başlamadan önce diğer takımlar gibi transfer listesini oluşturmaya başlamıştı. Listede netleşen ve ön iletişimler sonucunda umut vaat eden isimler için bu süreçte hamleler atılmaya başlandı.

İrfan Can Kahveci Bekleniyor

Sarı kırmızılı ekip transfer çalışmalarında ikinci isim olarak İrfan Can Kahveci için harekete geçti. Galatasaray diğer seçenekleri değerlendirirken diğer bir yandan da İrfan Can Kahveci için iletişim çalışmalarına başladı. Takımın beklenti içerisinde olduğu diğer isimler ise Aytaç Kara ve Salih Uçan.

Sarı kırmızılı ekip devre arası transfer sürecinde orta saha arayışına devam ediyor. Medipol Başakşehir’den İrfan Can Kahveci takımın gündeminde yer alırken takımın maddi kaynak bulma girişimleri devam ediyor. Sarı kırmızılı ekip maddi destek bulduğu anda İrfan Can Kahveci için harekete geçecek. Bu transfer için bekleme sürecinde olan Galatasaray yönetimi, diğer seçenekler üzerinde de çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Kasımpaşa’da yer alan Aytaç Kara ile prensip anlaşmasına varan Galatasaray, oyuncunun bonservisini almayı planlıyor. Oyuncunun sözleşmesi sezon sonuna kadar devam ediyor. 27 yaşındaki başarılı futbolcu devre arasında olmazsa sezon sonunda sarı kırmızılı forma giymesi bekleniyor.

Salih Uçan ise Galatasaray’ın gündeminde olan diğer bir isim. Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesini uzatmak istemeyen futbolcunun bir numaralı takibi Galatasaray. Yönetim, devre arasında Salih Uçan transferini gerçekleştirmek istiyor. Takımın teknik direktörü Fatih Terim oyuncuların kalıcı olarak takıma dahil edilmesi gerektiğini düşünüyor. Kiralık oyunculara sıcak bakmıyor.

Fatih Terim Kiralık Oyuncu İstemiyor

Sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim Devre arası transfer döneminde takıma gelecek olan oyuncuların kalıcı olmasını istiyor. Fatih Terim sarı kırmızılı takımda kiralık oyuncuların yer almaması gerektiğini söylüyor. Teknik heyet, geçen sezon kiralık olarak takıma dahil olan oyuncular ve transfer haberlerinde ismi anılan Jean Michael ilk tercih olarak görmüyor. Terim kısa süreli transferlerden önce uzun kontratlı oyunculara ihtiyaç olduğunu vurguluyor.