GALATASARAY’DA YERLİ KALECİ TRANSFERİ

GALATASARAY’DA YERLİ KALECİ TRANSFERİ

25 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig kapsamında oynanan 31. mücadelelerinin ardından Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekip Beşiktaş’ın 3 puan ardında 2. sırada kendine yer bulan sarı kırmızılı ekip Galatasaray 2021 2022 sezonunda oluşturmayı planladığı kadronun temellerini atmak amacıyla transfer görüşmelerine hız kazandırdı. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray, Fatih Öztürk ile yollarını ayırmasının ardından yedek kaleci olarak yetenekli bir ismi kadrosuna dahil edecek.

MUSLERA İLE NİKAH TAZELENMİŞTİ

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’da, geçtiğimiz günlerde 10 yılı aşkın süredir sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın kalesini koruyan tecrübeli isim, Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera ile 2024 yılına kadar nikah tazelenmişti. Yedek file bekçisi bulma çabaları sürerken sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın gündeminde dikkat çeken bir oyuncu olduğu öğrenildi.

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’da üçüncü file bekçisi olan Fatih Öztürk 2021 2022 sezonunda sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın iddialı kadrosunda düşünülmüyor. 2021 2022 sezonunda oluşturmayı planladığı kadronun temellerini atmak amacıyla transfer görüşmelerine hız kazandırdı. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray, Fatih Öztürk ile yollarını ayırmasının ardından yedek kaleci olarak yetenekli bir ismi kadrosuna dahil edecek.

RİZEDEN KALECİ GELECEK

Medyada yer alan bazı haberlere nazaran Okan Kocuk’un yanına yerli ve genç bir file bekçisi alternatifi arayan sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın radarında Yeşil Mavili ekip Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor’dan Tarık Çetin var. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın ezeli rakibi sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin altyapısında futbol hayatına başlamış olan 1997 doğumlu Tarık’ı takip etmeye başlamış olan sarı-kırmızılı kulüp, sürem sonunu bekliyor.

24 yaşındaki file bekçisinin sözleşmesinin sona ermesinin ardından Galatasaray devreye girecek. 2021 2022 sezonunda oluşturmayı planladığı kadronun temellerini atmak amacıyla transfer görüşmelerine hız kazandırdı. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray, Fatih Öztürk ile yollarını ayırmasının ardından yedek kaleci olarak yetenekli bir ismi kadrosuna dahil edecek.

Süper Lig kapsamında oynanan 31. mücadelelerinin ardından Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekip Beşiktaş’ın 3 puan ardında 2. sırada kendine yer bulan sarı kırmızılı ekip Galatasaray 2021 2022 sezonunda oluşturmayı planladığı kadronun temellerini atmak amacıyla transfer görüşmelerine hız kazandırdı.