CİMBOM GALATASARAY’DA GÜNDEM STOPER

CİMBOM GALATASARAY’DA GÜNDEM STOPER

25 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig’de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk ipini göğüslemek için savaşmaya devam eden Sarı Kırmızılı Avrupa Fatihi ekip Galatasaray’da geleceği belirsizliğini sakınan adlar Luyindama ve Marcao’nun kontrat görüşmelerini durduran idare, performanslarına göre adım atacak.

RİZESPOR MAÇI SONRASI ASKIYA ALINDI

Geçtığımız hafta sarı kırmızılı ekibin kalesini 10 yılı aşkın bir süredir koruyan Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera ile 3 senelik yeni mukavele imzalayan Süper Lig’de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk ipini göğüslemek için savaşmaya devam eden Sarı Kırmızılı Avrupa Fatihi ekip Galatasaray’da Mustafa Cengiz ve yönetimi, fiziğiyle ön plana çıkan tecrübeli stoperler Christian Luyindama ve Marcao Teixeira’nın yanı sıra Emre Akbaba şeklinde isimlerle kontrat uzatmak için görüşmelerine devam ediyordu.

Süper Lig’de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk ipini göğüslemek için savaşmaya devam eden Sarı Kırmızılı Avrupa Fatihi ekip Galatasaray’da geleceği belirsizliğini sakınan adlar Luyindama ve Marcao’nun kontrat görüşmelerini durduran idare, performanslarına göre adım atacak. Süper Lig kapsamında oynanan 31. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor ile kozların paylaşıldığı karşılaşmada alınan 4-3’lük mağlubiyet bu görüşmelerin durmasına sebep oldu.

PERFORMANSLARINA BAKILACAK

Özellikle Marcao ve Luyindama’nın Süper Lig kapsamında oynanan 31. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor ile kozların paylaşıldığı karşılaşmanın mağlubiyetine sebep olan hataları idare ve teknik kurul tarafınca hoş karşılanmadı. Bu sebeple yeni kontrat hazırlıklarını askıya alan sarı-kırmızılılar, futbolcuların kalan haftalardaki performansları için beklemeye geçti.

Terim’in tutanağına göre görüşmeler başlayacak. Luyindama ve Marcao’nun konsantrasyonunun bozulduğunu düşünen Süper Lig’de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk ipini göğüslemek için savaşmaya devam eden Sarı Kırmızılı Avrupa Fatihi ekip Galatasaray yönetimi, tecrübeli teknik Direktör Fatih Terim’in de isteğiyle kontrat görüşmelerini şimdilik askıya aldı.

Süper Lig’de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk ipini göğüslemek için savaşmaya devam eden Sarı Kırmızılı Avrupa Fatihi ekip Galatasaray’da geleceği belirsizliğini sakınan adlar Luyindama ve Marcao’nun kontrat görüşmelerini durduran idare, performanslarına göre adım atacak. 2021 2020 sezonunun kadro planlamasına şimdiden başlayan tecrübeli teknik direktörün, tecrübeli stoperler için ne karar vereceği merak konusu.