GALATASARAY’DA TERİM ESKİ SİSTEME DÖNÜYOR

GALATASARAY’DA TERİM ESKİ SİSTEME DÖNÜYOR

24 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper toto süper Lig’in 31. haftasında Çaykur Rizespor kendi evinde, kendi sahasında, Türk Telekom arenada yenilen Galatasaray eski sisteme geri dönmeye karar verdi. Bu sezon hiç beklemediğim hareketler alan Galatasaray yönetimi zor maçları yenmesine rağmen kolay gibi görünen maçlarda aldım mağlûbiyetler ile hem yönetimi hem teknik direktörleri Fatih Terim’e hem de haliyle taraftarlarının oldukça şaşkına çevirdiler.

Fatih Terim oynadığı son iki maçta çift santrafor ile maça çıkmıştı fakat istediği etkiyi istedi sonucu çift santrafor ile alamadı. Aynı zamanda santroforları topu iletecek olan kişilerin de istediği performansı sahaya Koyamamasından dolayı Fatih Terim eski sistemine dönmeye karar verdi. Milli maç arasından sonra eski sistemine ve eski düzenine geri dönecek olan Galatasaray ekibi süper toto süper Lig’in 32. haftasından itibaren kayıpsız bir maç takvimi Geçirmek istiyor.

GALATASARAY’DA ESKİYE DÖNÜŞ

Fatih terim ve öğrencileri Çaykur Rizespor maçının ardından dört günlük izin almıştı. Moralleri oldukça bozulan Galatasaray ekibinin dört günlük aradan sonra çalışmalara tekrar başlanıldı biliniyor.

Milli maç arası Olduğu için milli takımlara oyuncu gönderen Galatasaray ekibi falan oyuncularıyla beraber sıkı bir çalışmaya başladı. Süper toto süper Lig’in 32. haftasında Hatayspor ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray sahaya çift santrafor ile değil tek santrafor ile çıkacak. Falcao yedek kulübesinde gidecek Mustafa Muhammet ise ilk 11’in içerisinde yer alacak.

HEDEF KAYIPSIZ GALİBİYETLER

Çaykur Rizespor maçında beklenmedik bir mağlubiyet alan Galatasaray’ın hedefi milli maç arasından sonra kayıpsız bir maç takvimi geçirmek. Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Atakaş Hatayspor ile karşılaşacak olan Galatasaray ondan sonraki haftayı boş olarak geçirecek. Galatasaray’ın hedefe çıktı her maçı kazanarak Liderlik arasındaki en yakın rakibi Beşiktaş’ı geçerek liderlik koltuğuna oturmak istiyor.

Fatih Terim ve öğrencileri sarı kırmızılı Galatasaray ekilde aynı hataları tekrarlamamak için milli maç arasını iyi değerlendirmek istiyorlar. Milli maç kadrosuna dahil olan oyuncuları haricinde kalan ekibiyle tüm hazırlıkları yeniden başlayan Galatasaray ekibi milli maçtan gelen oyuncularıyla beraber Hatayspor maçına tekrardan hazırlanacak.