GALATASARAY’DA ŞAMPİYONLUK HAZIRLIKLARI

Posted by

Sarı kırmızılı Galatasaray takımı gelecek sezon şampiyon olabilmek için en iyi hazırlıklara şimdiden yapmaya başlıyor. Özellikle transfer konusunda iyi adımlar atmak isteyen Galatasaray rakiplerini izin vermeden transferde de onlara rakip olarak en iyi oyuncuları toplamak istiyor.

GALATASARAY’DA FATİH TERİM SORUNU

Teknik direktör Fatih Terim Galatasaray’da devam edecek mi başkanlık seçiminin ardından hangi Başkan Galatasaray’da seçilecek ve başkanın alacağı teknik direktör kararı hangi yönde olacak şimdiden merak ediliyor. Fatih Terim teknik direktörlük görevini 15 Mayıs Cumartesi akşamı oynanan son karşılaşmanın ardından bıraktı. Mayıs Ayı’nın sonuna kadar sözleşmesi devam eden Fatih Terim başkanlık seçiminin gölgesinde kalmamak için görevinden ayrıldı ve ailesiyle beraber Bodrum’a geçti. B

aşkanlık seçiminde teknik direktör sorunu Galatasaray’ın en önemli sorunlarından birisi. Bazı adaylar Fatih Terim istemezken bazı adaylar Galatasaray’ın başında başka bir teknik direktörü düşünmediklerini söylediler. Başarılı teknik direktör Fatih terim Bodrum’a geçmeden önce Galatasaray yönetimi de bir rapor bıraktı. Bu raporda transfer konusunda dikkat edilmesi gereken hususları belirtti.

GALATASARAY’DA TRANSFER SORUNU

Sarı kırmızılı Galatasaray’da Fatih Terim’in belirtti rapora çok uymasa da transfer konusunda bazı adımlar atılmaya başlandı. Var olan oyuncuların da sözleşmesi biten oyuncularıyla bir türlü sözleşme yenileme Galatasaray’da SORUNLAR baş göstermeye başladı. Yeni transferler konusunda da etkili olmak isteyen Galatasaray yeni ve başarılı oyuncuları da kaçırmak istemiyor.

Hem var olan hiç oyuncularını korumak hem de yeni transferler konusunda da rakiplerinden geri kalmak istemeyen Galatasaray’da işler istenildiği gibi ilerlemiyor. 10 Haziran tarihi itibari ile resmi olarak transfer süreci başlayacak. Sarı kırmızı Galatasaray takımı resmi olarak başlayacak olan transfer sürecinde rakiplerinden geride kalmadan en başarılı ve takımına en uygun oyuncuları renklerine dahil etmek istiyor.

19 Haziran’a sayılı günler kala Galatasaray’ın tek konuştuk olun başkanlık seçimi. Başkanlık seçiminin ardından Galatasaray’da nasıl bir performans izleyeceğiz, teknik direktör değişecek mi yoksa Fatih terim kalacak mı hangi başkan seçilecek şimdiden merak ediliyor. Başkanlık seçimine az bir zaman kaldı. Galatasaray için kaos döneminin sona erip rahatlık dönemine girilmesine çok az bir zaman kaldı.