GALATASARAY’DA DERBİYE ÖZEL 4 MİLYON PRİM

GALATASARAY’DA DERBİYE ÖZEL 4 MİLYON PRİM

20 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kırmızılı Galatasaray takımın derbi hazırlıkları son hızda devam ediyor. Hız kesmeden devam eden Fenerbahçe derbi hazırlıklarında Galatasaraylı oyuncular ile bire bir görüşen Galatasaray’ın başarılı teknik hocası Fatih Terim öğrencilerine psikolojik olarak da destek veriyor ve bunun için uzmanlarla da görüşüyor.

21 Kasım Pazar akşamı saat 19.00’da oynanacak olan derbi için tüm Türkiye’nin nefesleri tutuldu. Tam kapasite statda 52 bin taraftarı ile sahaya çıkacak olan Galatasaray bu harika atmosferde kazanmak istiyor.

Her oyuncusu ile özel olarak görüşmeye çalışan Fatih Terim sağlam bir ilk 11 ile sahaya çıkıp rakibini alt etmek istiyor. Zorlu bir maç olacak ve rakip takım Fenerbahçe’de bu maçı kazanmak için sahaya geleceği için 90 dakika boyunca tansiyonu yüksek bir maç izleyeceğiz.

GALATASARAY’DA KEREM İLK ETAPTA YEDEK

Sarı kırmızılı Galatasaray’da ilk etapta ilk 11’e Halil Dervişoğlu ve Mostafa Mohammed ile sahaya çıkma planı düşünülüyor. Milli takımda attığı goller ile son dönemin parlayan yıldızı Kerem Aktürkoğlu için Fatih Terim ilk etapta yedek kulübesini layık gördü.

Romanya milli takımında sakatlanan ve öyle İstanbul’a gelen Morutan ise takımla beraber çalışmaya başladı fakat yine de ilk etapta yedek kadrsounda yer alacak. Morutan’ı ikinci yarıda kullanmak isteyen Fatih Terim öğrencisini çok fazla yormadan ondan maksimum verimi almak istiyor.

Kaleci Muslera için Fatih Terim hem oyuncusu ile uzun uzun konuştu hem de ona bir uzman ile görüşme ayarlayıp terapi yapmasını sağladı. Kalede Muslera’yı zor anlar bekliyor. Omuzlarında büyük bir yük olan Muslera’nın rahatlaması ve kendisine güveninin tekrar tekrar gelmesi oldukça önemli.

GALATASARAY’DA YÜKSEK PRİM

Fenerbahçe için hem fiziksel antrenmanlara hem de psikolojik tedavilere ağırlık veren Galatasaray oyuncularını daha da motive etmesi için prim miktarını açıkladı. Fenerbahçe derbisini kazanan Galatasaraylı oyunculara 4 milyon prim verilecek.

Öncesinde de tüm oyunculara alacakları varsa hepsini hesaplarına yatıran Galatasaray yönetimi oyuncularına maddi ve manevi her konuda desteklerini sunuyor. Bu derbi çok önemli.

21 Kasım Pazar akşamı Galatasaray 52 bin taraftarı ile sahaya çıkıp bu maçı kazanmak istiyor.