Son Dakika Cimbom Mostafa Mohamed’in Bonservis Ücreti

Son Dakika Cimbom Mostafa Mohamed’in Bonservis Ücreti

20 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Son dakika spor haberi Aslan ekibinden geldi! Sarı Kırmızılı yönetim yetenekli forvet oyuncusu Mostafa Mohamed’in talibini konuşuyor. Mısırlı yıldız, 2021 – 2022 sezonu başlamadan önce Fransız takımlarından Bordeaux’ya transfer olacaktı.

Fransa’ya kadar giden genç yetenek daha sonra Galatasaray ile anlaşma sağladı. MostafaMohamed’e yeni bir Avrupa ekibi talip oldu. İtalyan kulüplerinden Atalanta, başarılı sporcuyu izlemek üzere Marsilya ve Fenerbahçe karşılaşmalarına odaklandı.

Cimbom’un kapısı ocak ayındaki transfer döneminde Çizme ekibi tarafından çalınabilir.

Atalanta Mostafa Mohemed’i İstiyor

Teknik direktör Fatih Terim ve ekibi Galatasaray’a gençlik aşısı yapmak üzere 2021 – 2022 sezonunun başında yıldız isimlerin transferine imza attı. Sarı Kırmızılı forma giyen Mostafa Mohamed’in yeni talibi bir diğer Avrupa kulübü Atalanta oldu.

İtalyan takımı, Mısırlı forvetin yeşil sahadaki performansını canlı olarak izlemek istiyor. Bu nedenle NEF Stadyumu’nda art arda gerçekleşecek Fenerbahçe ve Marsilya müsabakaları için İstanbul’a birini gönderecek.

Teknik direktör Fatih Terim, Mostafa Mohamed’in performansından son derece memnun. Yeşil sahadaki istatistikleri ile ön plana çıkan Mısırlı yıldız, taraftarlar tarafından da seviliyor.

Atalanta Galatasaray – Lazio Maçını Seyredecek

Atalanta, İstanbul’a geldiğinde aynı zamanda UEFA Kapsamında oynanacak Galatasaray – Laziokarşılaşmasını da takip edecek. Ocak ayındaki transfer döneminde Sarı Kırmızılı ekibin kapısının Çizme kulübü tarafından çalınmaya hazır durumda.

Aslan yönetimi, Mostafa Mohamed’i satın alma opsiyonu ile sezon başında kiraladı. Cimbom, Mısırlı forvetin bonservisini de satın almayı istiyor. Teknik heyet ile Galatasaray yönetimi arasında başarılı sporcu için uzun toplantılar masaya yatırılıyor.

Yüksek rakamlı bir teklif söz konusu olduğu takdirde Aslan’ın teknik heyeti Mısırlı yıldızın satılması konusunda onay vermiş durumda.

Galatasaray’ın satın alma opsiyonu 31 Aralık’a kadar geçerli olacak. Dolayısıyla Sarı Kırmızılı ekip, yılbaşından önce Mısır kulübü Zamalek’e Mostafa Mohamed’in bonservisini almak isteyip istemediğini bildirmek durumunda. Sözleşmede yer alan satış bedelinin 4 milyon dolar olduğu öğrenildi.

Cimbom, genç yeteneği İtalyan takımına göndermek üzere 10 milyon Euro isteyecek. Bu sayede Aslan’ın kar etmesi bekleniyor.