GALATASARAY KEREM İLE YENİDEN İMZALIYOR

GALATASARAY KEREM İLE YENİDEN İMZALIYOR

4 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Galatasaray’ da son günler de çok sık gündeme gelen genç oyuncusu ile yeniden masaya oturacaklar.

Sarı kırmızlı takımda ki göstermiş olduğu kısa sürede ki yükselen performansı ile sarı kırmızlı takım ile yeniden sözleşme imzalamak için görüşmelere başlayacaklar.

Takımın da en az kazanan oyunculardan birisi olan 23 yaşındaki genç oyuncu Kerem Aktürkoğlu yükselen performansı sonrasında yeni bir sözleşme önerilerek genç oyuncunun maaşında da iyileştirme yapılacak.

Sarı kırmızılı takım da bu sezon 900 bin TL kazanan genç oyuncu Kerem Aktürkoğlu yeni sözleşmesi ile bu rakam 7 Milyon TL ‘ye çıkması bekleniyor. Ayrıca genç oyuncunun da sözleşmesine serbest kalma maddesi için de 15 Milyon Euro bir bedel belirlediler.

SARI KIRMIZILI TAKIM İÇ TRANSFER’ DE İMZALAR PES PEŞE GELİYOR

Sarı kırmızılı takım Galatasaray bu sezon kadrosuna katmış oldukları genç oyuncular ile çok iyi bir uyum yakalayan takım da iç transfer de de çalışmalarına devam ediyorlar.

Son olarak kadrosunda bulunan üç oyuncu ile de yeniden görüşerek sözleşme imzalamışlardı. Taylan Antalyalı ile yapılan görüşmeler sonrasında sarı kırmızılı takım ile olan sözleşmesini 4 yıl daha uzatarak genç oyuncusunu kadrosun da tutmak içinde orta saha oyuncusunun da maaşında iyileştirme yapıldı.

Bir diğer iç transfer de sözleşme yenilenen oyuncusu Kaleci İsmail Çipe oldu. Performansından memnun da olunmasa da kalede alternatif isimler arasında olan kaleci ile 1 yıl daha sözleşmesi uzatıldı.

Sarı kırmızılı takımın savunmasında oynayan tecrübeli isim Christian Luyindama ile de yapılan görüşmeler sonrasında 2 yıl daha sarı kırmızlı takımın formasını giyecek.

Bu üç iç transfer sonrasında çalışmalarına devam etmesi beklenen sarı kırmızlı takım da genç oyuncus Berkan Kutlu ile de yeniden görüşülmesi beklenen oyuncunun da sözleşmesi yenilenecek ve genç oyuncunun maaşında da iyileştirme yapılması bekleniyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU İLE YENİ SÖZLŞEME

Sarı kırmızılı takımın 23 yaşındaki genç oyuncusu Kerem Aktürkoğlu ile 2020 yılında bedelsiz olarak 24 Erzincanspor‘ dan kadrosuna kattıkları oyuncu mükemmel bir sıçrama yaptı.

2. Lig ekiplerinden 24 Erzincanspor‘ dan kadroya katılan genç oyuncu kısa süre içerisinde aldığı yol inanılmaz birey. Bu sezon sarı kırmızılı takım ile yıldız parlayan genç oyuncu teknik heyetin ve tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘in kendisine vermiş olduğu şansı mükemmel kullanan genç oyuncu bu sezon takımın en dikkat çeken performansı ile oyuncusu olmuş durumda.

Genç oyuncu sarı kırmızlı takımda ki performansı ile A milli takım kadrosuna da giren genç isim ilk golünü de milli takım kariyerinde Norveç‘e atmış olmuştu.