Galatasaray Espor Tur Atlama Şansını Zora Soktu İşte Gelişmeler

Posted by

Son olarak Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsim heyecanında boy gösteren ve lider olarak heyecanı tamamlayan Galatasaray Espor, 2021 Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı.

Worlds 2021 yolculuğu başlayan Galatasaray Espor’un ilk gün maçları nefesleri kesmiş ve galibiyet sesleri duyulmuştu. İlk maçında Beyond Gaming ekibiyle karşı karşıya gelen Galatasaray Espor, 5 Ekim Salı günü oynadığı maçtan zaferle dönmüştü.

Ön eleme aşamasında ülkemizi temsil eden ve B Grubu’nda mücadele eden Galatasaray Espor’un aynı gün içerisinde ikinci maçı Rusya ekibiyleydi. Unicorns Of Love ekibiyle aynı gün karşı karşıya gelen temsilcimiz, aynı gün içerisinde bir kez daha galibiyet alarak tüm gözleri üzerine çekmiş ve grupta lider olarak günü tamamlamıştı.

Bu başarının ardından da tüm merak ön elemenin ikinci günü heyecanına kalmıştı.

İki Galibiyetin Ardından İki Mağlubiyet Geldi

Ön eleme aşamasında iki galibiyet alarak grupta lider olan temsilcimiz Galatasaray Espor, ikinci gününde üst üste iki mağlubiyet yaşadı. Günün ilk mücadelesi DetonatioN FocusMe ekibiyle olan Galatasaray Espor, karşılaşmada rakibine karşı savunmasız kaldı ve rakibi maçın büyük bir çoğunluğunu üstün götürerek zafere ulaştı.

Rakibi maçı hatasız tamamlarken Galatasaray Espor, ilk mağlubiyetini yaşamış ve tur atlama şansı zora girmeye başlamıştı.

Günün ikinci mücadelesi için bir kez daha ter döken temsilcimiz, Cloud9 ekibiyle karşı karşıya geldi ve bir kez mağlubiyet alarak hem gruptaki liderliğinden vazgeçti hem de tur atlama şansınız zora soktu.

Gruptaki Rakiplerin Diğer Maçları Bekleniyor

Galatasaray Espor ekibi, iki galibiyet ile heyecan yarattığı fakat ertesi günkü iki mağlubiyeti ile tur atlama şansını zora soktuğu heyecanda sıra, ana tabloya çıkma aşamasında…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir