Galatasaray Başkent Ekibi İle Olacak Karşılaşmasına Sıkı Hazırlanıyor

Galatasaray Başkent Ekibi İle Olacak Karşılaşmasına Sıkı Hazırlanıyor

29 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de 24’üncü hafta müsabakası için Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek Galatasaray ekibi, hazırlıklarına devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdürülen maç hazırlıklarının başında ise, tecrübeli teknik adam Fatih Terim yer alıyor.

 

Süper Lig’de 24’üncü hafta mücadelesinde Galatasaray ekibi, Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Mücadeleye sıkı bir şekilde hazırlanan sarı kırmızılılar, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki idmana ise planlı bir çalışma ile devam ediyor.

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

 

Teknik Direktör Fatih Terim gözetiminde ilerleyen idmana, ısınma hareketleri ile başlayan cimbom, sonrasında ise gruplara ayrılarak 5’e 2 dar alanda pas oyun ile çalışmalarını sürdürdü. Taktik çalışmalarına yoğunluk veren ekip,  yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile de idmanını tamamladı.

 

Antrenmanda eksik olan isim ise ciddi bir sakatlık geçiren Mario Lemina oldu. Başarılı sporcu, fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını takımdan ayrı bir şekilde sürdürdü. Sarı kırmızılılar, bugün saat 17:30’daki antrenmanın ardından, Gençlerbirliği müsabakası için tüm hazırlıklarını tamamlamış olacak.