Fenerbahçe’ye Yeni Transferler

Süper Toto Süper Lig’in taraflar tarafından en çok eleştirilen takımı Fenerbahçe yeni sezona bomba gibi transferler ile başlamak istiyor. Hem taraftarların gönlünü almak isteyen hem Avrupa’da ve Süper Lig’de başarıları ile adından söz ettirmek isteyen sarı lacivertli ekipte transferlere ağırlık veriliyor.

Öncelikle kendisine deneyimli bir teknik direktör bulmak isteyen sarı lacivertli teknik ekipte arayışlar devam ediyor. Benitez ve Fonseca ile görüşen Fenerbahçe istediğini henüz bulabilmiş değil. Her iki teknik adamın da ismi başka takımla anıldığı için teknik direktörlük için hazırlanan listede bir sonraki isim tartışılıyor.

Sarı kanarya için teknik direktör detaylarına ve futbolcu transferlerine yönelik son dakika haberlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Fenerbahçe’de Benitez ve Fonseca Planları Suya Düştü

Rafa Benitez’e ve Paulo Fonseca’ya teklif götürmeye hazırlanan sarı kanarya teknik heyetinde evdeki hesap çarşıya uymadı. Rafa Benitez’in neredeyse İngiltere Premier Lig temsilcisi Everton ile anlaşmak üzere olduğu konuşuluyor. Ayrıca Paulo Fonseca’nın da Tottenham ile prensipte anlaştığı gündeme bomba gibi düşen haberler arasında.

Benitez ve Fonseca planlarında başarılı olamayan Fenerbahçe’de gözler bir başka Portekizli isme çevrilmiş durumda. Copa America’yı kazanmayı başaran Abel Ferreira Fenerbahçe’ye gelebilir.

Avrupa özlemi ile yanıp tutuşan Abel Ferreira Fenerbahçe ile görüşmeye başladı. Fenerbahçe’nin tüm beklentilerini karşılayabilecek biri olan Portekizli deneyimli teknik direktör Abel Ferreira Fenerbahçe’yi hem Süper Toto Süper Lig’de hem de Avrupa’da başarıya götürebilir.

Ferreira dışında sarı lacivertlilerin ayrıca Tedesco, Paulo Souso ve Luis Castro ile de görüşeceği bilgisi kulislere düşmüş durumda.

Altay Alternatifi

Deneyimli kaleci Altay Fenerbahçe’de muhteşem bir sezon geçirdi. Hem olası transferi hem de sakatlığı durumunda Fenerbahçe Altay sonrası ile fileleri koruyacak birini arıyor. Belçika liginde forma giyen Berke Özer Fenerbahçe’nin Altay alternatifi olarak göze çarpıyor. Belçika’da iyi bir sezon geçiren ve kendini her anlamda geliştirmeyi başaran Berke Özer kendine tekrardan sarı lacivertli forma için şans bulabilir.

Ayrıca Pelkas’ın da Fenerbahçe’den ayrılması olası durumda gözüküyor. Fenerbahçe forması ile yıldızlaşan Yunan oyuncaya Avrupa’dan istek artıyor. Rubin Kazan’ın, Napoli’nin ve Lyon’un listesinde bulunun deneyimli Yunan yıldınız Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı henüz kesinleşmedi.