Fenerbahçe’nin Pelkas Transfer Ücreti

Fenerbahçe transfer haberi için son durum bilgisi geldi, transfer için ödenecek rakamın belirlendiği açıklandı. Pelkas için istenilen meblağın belirlendiği haberi Fenerbahçe camiasındaki son transfer haberlerinden. Yunanistan’ın milli futbol takımında daha önceden orta saha oyuncusu olan, 1.75 boyundaki 27 yaşındaki futbolcunun futbol kariyerinin başarılı olduğu bilinmektedir.

Fenerbahçe Pelkas’ı transfer edecek ve karşılığında yüksek bir rakam isteyecek. Pelkas için belirlenen rakam belli oldu. Gösterdiği performans ile Pelkas birçok kişinin ilgisini çekti ve talipleri sıraya girdi.

Fenerbahçe’de Pelkas İçin Rakam Belirlendi

Sarı Lacivertliler, Spor Toto Süper Lig yeni sezon öncesinde çalışmalarına devam ediyor. Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe takımı içinde şu anda en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Sarı Lacivert takım, Almanya ve İtalya’dan gelen teklifleri değerlendirmekle meşguller.

Sabah gazetesinde yayınlanan habere göre, Portekizli olan ve aynı zamanda eski futbolcu, Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Vitor Pereira, Dimitrios Pelkas’ı sol forvette konuşlandırmak istiyor. Antrenman ve hazırlık maçlarında sol forvete konuşlandırılacak olan Pelkas için Teknik Direktör bazı konularda değişiklikler yapmak istiyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pelkas’ı forvette konuşlandırarak, Yunanlı yıldızı İnsigne’nin İtalya Milli Takımı’nda görevlendirdiği gibi kullanmayı düşünüyor. Bu sebeple futbolcudan kaleye daha çok şut istiyor. Tekliflerin sürekli geldiği bilgisi gelen son haberler arasında. Marko Arnautovic’i İtalya Serie A takımlarından kadrosuna dâhil etmişti.

Almanya ve Bologna ekiplerinden Pelkas’ın transferi için görüşme yapanlar var. Dimitrios Pelkas için 4.5 milyon Euro teklif sunan bile olmuştu. Bu transferlerden hangisinin olacağı, Fenerbahçe yönetiminin hangisine sıcak bakacağı henüz belli değil.

Sarı Lacivertlilerde Pelkas Transfer Oluyor

Fenerbahçe yönetimi yıldız futbolcu için rakamı belirledi. Sarı Lacivertliler Bologna’dan gelen 6 milyon Euro’luk teklifi geri çevirmişti ve bunun üzerine son rakamı zaten belirlemişti.

Dimitrios Pelkas için teklif biraz daha yukarı çıkartıldı ve gelen teklifler bu şekilde değerlendirilmeye alınacak. Geçen sezon başlarında Yunanistan PAOK’tan Dimitrios Pelkas transfer edilmişti. Pelkas, gösterdiği performansla Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmişti ve bu durum birçok takımdan teklif gelmesine neden olmuştu. Dimitrios Pelkas için rakam belli oldu, bakalım futbolcu hangi takıma transfer olacak?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir