FENERBAHÇE’DE TEKNİK HEYETTE YENİ YÜZLER

İçerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk adına Çetin 1 mücadele veren sarı lacivertli ekibe Fenerbahçe’de 2021-2022 sezonunda teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı hala kafalarda soru işareti olarak gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Türk spor camiasının önde gelen isimlerinden olan Zeki Uzundurukan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’nin gelecek sezonda teknik direktörlük görevini yapacak olan isim hakkında açıklamalarda bulundu.

ERDİNÇ HOCA YARDIMCI ANTRENÖR OLDU

Süper Lig kapsamında şampiyonluk mücadelesi verirken oynamış olduğu karşılaşmalarda alınan kötü sonuçlar ve sahaya yansıyan kötü futbol nedeniyle genç teknik direktör Erol Bulut’un teknik direktörlük görevine son veren sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’de sportif direktörlük görevini yapan Fenerbahçe’nin efsane ismi Emre Belözoğlu Erol Bulut’un koltuğunu oturmuştu.

Sarı lacivertlilerden gelen açıklama doğrultusunda içerisinde bulunduğumuz sezonun bitimine kadar teknik direktörlük görevini takımın efsane ismi ve sportif direktörlüğünü de yapan Emre Belözoğlu’nun yapacağı yönündeydi. Süper Lig’in sarı lacivert ekibinin 2021-2022 sezonunda teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı spor severler arasında Hala merak uyandıran en büyük konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor.

EMRE VE ERDİNÇ HOCANIN SÖZLERİ

Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe kulübü tecrübeli içsin Erdinç Sözer’in teknik direktörlük koltuğuna oturan Emre Belözoğlu’nun yardımcılığı görevine getirildi yardımcı antrenörlük görevi yapacağı açıklanmıştı.

antrenman öncesinde alt takım teknik eğitime dahil edilmiş olan tecrübelisin Erdinç Sözer oyuncuları ve teknik ekibe tanıtılırken Emre Belözoğlu hocayı öven açıklamalarda bulunarak, Erdinç hocanın takıma katıldığını kendisinin Bundesliga ve Almanya’nın diğer liglerinde Yıllar Boyunca başarıyla görevini yerine getirdiğini ve Süper Lig’de de sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin teknik heyet kadrosunda da görev yaptığını belirtirken, Fenerbahçe çok büyük katkı sağlayacağını düşündüğünü belirterek tecrübeli hocaya hoş geldin dileklerini iletti.

Tecrübeli Hoca Erdinç Özer de yapmış olduğu açıklamada Fenerbahçe’de çalışmak için şans bulmasından dolayı sevinçli olduğunu Emre Belözoğlu’ndan yardımcı olmadın ve sezonun bitimine haftalar kala Fenerbahçe’ye dahil olduğu için büyük bir sorumluluk aldığını ve takıma her şeyini vermek istediğini belirtirken, ligin bitimine çok fazla zaman kalmadığını elden gelen her şeyin yapılması gerektiğini ve başarılı olmayı Umduğunu belirtti.

Tecrübeli isim Erdinç Sözer 2011 yılında yapmış olduğu açıklamada, uzun vadeli hedefinin bir gün Labbadia ile birlikte İstanbul’da çalışmak istediğini belirtmişti. Hal böyleyken Labbadia’nın gelecek sezonun teknik direktörlük adaylarından biri olup olmadığı akıllarda soru işareti yarattı.