Fenerbahçe’de Bu Sezon Yıldızsız Logo Kullanacak

Fenerbahçe’de Bu Sezon Yıldızsız Logo Kullanacak

3 Ağustos 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli Fenerbahçe bugün itibariyle bu yıl takımlarının logosunda yıldızları olmadan logo kullanma kararı aldığını açıkladı. 1959 yılı Süper Lig’de milat olarak kabul edildiği için Fenerbahçe’nin 9 şampiyonluğu kabul edilmiyor.

Bu yüzden de sarı lacivertli Fenerbahçe’nin 3yıldızı var. Bu yüzden de Fenerbahçe 9 şampiyonluğu sayılmış olsaydı 5 yıldıza sahip olacakken şu an 3 yıldız ile 19 şampiyonluğa sahip. Bu yüzden hem tüm taraftarlar hem de tüm yönetim ne kadar da 9 şampiyonluk yıldan dolayı kabul edilmiyor olsa da bu sene şampiyon olarak 4. Yıldızlarına resmi olarak kavuşmak istiyorlar.

Fenerbahçe’de Öne Çıkan İsimler

Sarı lacivertli Fenerbahçe bu sezon hem yıldızın peşinde hem de başarıların peşinde yeşil sahada ter dökecek. Ali Koç ve teknik direktör Vitor Pereira öğrencileri ile beraber bu yıl Süper Lig maçlarında rakiplerinin karşısına çok farklı ve güçlü bir şekilde çıkacaklar.

Bu hedefleri ve planları doğrultusunda Fenerbahçe hem transfer sürecine hem de oyuncu değişiklik süreçlerine çok sıkı bir şekilde çalışmalar yürütüyor. Hem var olan oyuncularını hem de gelecek transferleri ince eleyip sık dokuyan Vitor Pereira hazırlık maçlarında öğrencileri ile oldukça başarılı performanslar sergilediler.

Bu yıl Fenerbahçe’nin hedefi ezeli rakiplerinin karşısında oynadığı tüm derbileri kazanmak ve Süper Lig’de istikrarını koruyarak şampiyonluğa emin adımlarla uzamak. Fenerbahçe bu hedeflerini bir bir gerçekleştirmek için kendisini başarılı bir şekilde en iyi haline hazırlanmayı akıllarına koydular.

Yabancı transfer konusunda sarı lacivertli Fenerbahçe rakipleri kadar hızlı bir şekilde ilerlemiyor. Rakiplerinin transfer konusunda biraz gerisinde kalsa da en iyi halini bu sezon başlayınca göstermeyi planlıyor Fenerbahçe.

Fenerbahçe’de Öne Çıkan Diğer Futbolcular

Fenerbahçe’de Marcel Tisserand, Miha Zajc ve Mert Hakan Yandaş’ın yanı sıra Bright Osayi Samuel, F,lip Novak ve Ferdi Kadıoğlu ön plana çıkmayı başardılar. Geçen sezon pek fazla forma şansı bulamayan bu 3 isim, gelecek sezon çok büyük ihtimalle takımda kalacaklar ve teknik direktör Vitor Pereira’nın yeni sisteminde daha fazla forma şansı elde edecekler.