FENERBAHÇE’DE BELİRSİZLİKLER VİTOR PERİARİ İLE SON BULDU

Sarı lacivertli Fenerbahçe yönetiminde teknik direktör belirsizliği son buldu. Artık yeni sezon antrenmanlarına teknik direktörsüz çıkmayacak olan Fenerbahçe taze ve aslında eski teknik direktörü ile bu sezona hazırlanacak.

Ali Koç’un başkanlığına bir kez daha oy veren tüm Fenerbahçe üyeleri en sonunda Ali Koç ve Fenerbahçe yönetiminden gelen resmi açıklama ile teknik direktörün kim olduğunu öğrendi. Uzun süredir bu açıklamayı hem Fenerbahçeli oyuncular hem Fenerbahçeli taraftarlar hem de tüm futbol camiası bekliyordu.

FENERBAHÇE’DE PERIARI RÜZGARI

Vitor Periari yeni sezonda Fenerbahçe takımı ile beraber sahaya çıkıp maçları kazanmaya çalışacak. Fenerbahçe’de son zamanlarda bir sürü ama bir sürü teknik direktör anıldı ve en sonunda karar kılınan isim eski teknik direktörlerden birisi olan Vitor Periari oldu. 5 yıl önce de Fenerbahçe’de görev yapan Vitor Periari tekrardan Fenerbahçe renkleri ile sahaya çıkıp takımın başında olacak.

Bu sezon kesin bir şekilde şampiyon olmak isteyen ve şampiyonluğu asla ve asla kaçırmak istemeyen Fenerbahçe Vitor Periari ile 4. Yıldıza kavuşmak istiyor. Geçtiğimiz sezonun başında Fenerbahçe yönetimi genç teknik direktör Erol Bulut ile anlaşmıştı. Erol Bulut ile istenilen performansın ve puan durumunun çok uzağında kalınmasından dolayı sezon ortasında Erol Bulut ile yollar ayrıldı.

Fenerbahçe sezonun bitmesine kadar sportif teknik direktör Emre Bölezoğlu ile maçlara çıktı. Bölezoğlu biraz olsun takımı toparlamış olsa da bu sadece geçici bir çözümdü. Fenerbahçe tecrübeli ve uzun bir yola çıkacağı bir teknik direktör ile yoluna devam etmek istiyordu.

Yabancı teknik direktör konusunda kesin kararlı olan Ali Koç en sonunda aradığı hocayı buldu. Uzun araştırmalar ve görüşmeler sonucunda Vitor Periari Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü oldu.

FENERBAHÇE VE VİTOR PERİARİ

Vitor Periari ve Fenerbahçe 5 yıl öncede beraber bir yola çıkmıştı. Fenerbahçe tarihinde en başarılı Kadıköy performansını sergileyen Vitor Periari ne kadar başarılı olsa da takım ile beraber şampiyon olamamış ve sezonu ikinci sırada tamamlamıştı.

Bu sezon hem Fenerbahçe’nin hem de Vitor Periari’nin isteği yarım kalan heyecanı ve mutluluğu tamamlayıp sezon sonunda birlikte şampiyon olabilmek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir