Fenerbahçe’de Altay Bayındır İçin Büyük Teklif

Fenerbahçe’de Altay Bayındır İçin Büyük Teklif

26 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli takımın en önemli oyuncularından birisi olan Kaleci Altay Bayındır için Avrupa dan dev kulüplerin genç oyuncuyu izlemeye aldığı hatta devre arasında transfer teklifleri bile gele bileceği yönünde çıkan haberler var.

Süper lig de oynan son karşılaşmada Kaleci Altay Bayındır için Hollanda ekibinden Ajax’ ın kaleciyi izlemek için İstanbul’ a geldiği son süper lig maçında ise kaleci Altay Bayındır’ ı tribünden izledikleri öğrenildi.

Ajax’ın Kalesine Altay Bayındır

Sarı lacivertli takımın ve Milli takımın kalecisi 23 yaşındaki Altay Bayındır için büyük kulüpler genç oyuncunun pesindeler.

Sarı lacivertli takımın kalecisi Altay Bayındır için Avrupa’ nın dev kulüplerinden birisi olan Hollanda ekiplerinde Ajax ‘ın genç kaleci için oldukça heyecanlılar.

Beşiktaş ‘ın da şampiyonlar ligi gruplarında rakibi olan Ajax ‘In yetkililerinin Fenerbahçe ‘ nin son süper lig maçlarında Giresunspor maçında yıldız kaleciyi yakından takip ettikleri öğrenildi.

23 yaşındaki kaleci Altay Bayındır son Giresunspor maçında ki performansı ile alkışı hak eden kaleci Ajax’ lı yetkililerinde gözünden kaçmamış olsa gerek. Genç kaleci için olumlu bir rapor hazırlayan Ajax’ lı yetkiler genç kaleciyi devre arasında kadrolarına katmak istiyorlar.

Hollanda temsilcisi Ajax’ın devre arasında kaleci transferi yapacağı bu yönde ki olan oyuncu ihtiyaçlarını da sarı lacivertli takımın kalesini koruyan Milli eldiven Altay Bayındır ile doldurmak istiyorlar.

Devre arasında Fenerbahçe ile pazarlık masasına oturması beklenen Ajax genç eldiven için bütün fırsatları zorlaması bekleniyor.

Çıkan haberlere göre Ajax’ ın takımının kalesini koruyan Onana için doping kullandığı gerekçesi ile ceza alan oyuncunun yerine alternatif isimler aramaya başlayan Hollanda takımı Fenerbahçe nin genç kalecisi Altay Bayındır’ ı ilk sıraya aldılar.  Bu yüzden de kaleci transferini devre arasında bitirmek isteyen Hollanda kulübü Ajax bu transfer de çok istekli oldukları söyleniyor.

Çıkan diğer haberlere göre kaleci Altay Bayındır için sadece Ajax ‘ ın istekli olduğu dışında Avrupa dan özellikle Fransa ve İngiltere’ den de genç eldiven için ilgilenen kulüplerin olduğu çıkan haberler arasında.

Bonservis El Yakıyor

23 yaşındaki kaleci için sarı lacivertli yönetimin en az 15 Milyon Euro civarında bonservis bedeli bekliyor. Genç kalecinin güncel piyasa değeri 14 Milyon Euro civarında.