Fenerbahçe’de 5 İsim Ayrıldı

Sarı kanarya Fenerbahçe’de yeni teknik direktör Vitor Pereira’nın yönetimi oldukça hızlı başladı. Fenerbahçe’de başlayan bu hızlı yönetim ve takımın teknik hoca ile uyumu kısa sürede tüm antrenmanlara yanısıdı.

Sarı lacivertli takımın bu sezonki hedefi şampiyonluk. Artık şampiyonluğa uzanmak ve kupayı kaldırmak isteyen Fenerbahçe sezonun ilk başından başlayacak olan mutlak bir başarı için yoğun bir şekilde antrenmanlar devam ediyor.

Yoğun devam eden antrenmanlarda teknik direktör Vitor Pereira 5 oyuncunun Samandıra’da kalması yönünde karar verdi. Fenerbahçe’de 5 genç oyuncu, teknik direktör Vitor Pereira’nın isteği doğrultusunda İstanbul’a gönderildi. Teknik direktör Vitor Pereira, Barış Alıcı, İsmail Yüksek, Melih Bostan, Emir Miray Köksal ve Murat Sağlam’ın çalışmalarına Samandıra’da devam etmesi yönünde karar verdi.

Bu 5 oyuncu takım ile antrenman yapmak yerine Samandıra’da çalışmalarına devam edecekler. Bu kararın neticesinde oyuncuların son durumu ve akıbeti ne olur şimdiden merak ediliyor.

Fenerbahçe’de Boupendza Hazır

Fenerbahçe, Hatayspor’un Gabonlu golcüsü Aaron Boupendza için teklifini 5 milyon euroya kadar yükseltti. Hatayspor ise geçen sezon Krasnodar’ın oyuncu için 8 milyon Euro teklif ettiğini, şu anda da 6,5 milyon euroluk bir teklif geldiğini belirtti ve Boupendza için bu fiyatın altına inmeyeceklerini ve takas istemediklerini Fenerbahçe yönetimine iletti. Hatayspor’un Erzurum kampına katılan Boupendza ile bu hafta içinde sıcak gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de yönetim Boupendza için kollarını sıvadı ve oyuncuyu takımına kesin bir şekilde dahil etmek istiyor. Özellikle geçen sezonda Süper Lig’de en çok gol atan oyunculara arasına giren Boupendza Fenerbahçe’nin şampiyonluk yolundaki en önemli oyuncularından birisi olabilir.

Fenerbahçe’nin Hedefleri Net

Ali Koç başkanlığında 3 yıl daha yönetilecek olan Fenerbahçe’de bu sezon yabancı teknik direktör ile hedeflere kesin bir şekilde ulaşma planı var. Hedeflerine ulaşmak için yoğun bir şekilde çalışmalara başlayan sarı lacivertli oyuncular bu sezonun çok farklı olacağını her ropörtajda dile getiriyorlar.

Oyuncular ile kupayı kazanmak isteyen Fenerbahçe yönetimi yeni teknik direktörlerine ve ekibine güveniyor. Vitore Pereira ile yeniden yolları buluşan Fenerbahçe bu sefer şampiyonluğu elde etmek için mücadele edecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir