Fenerbahçe Dev Golcüye Kanca Attı

Fenerbahçe Dev Golcüye Kanca Attı

1 Temmuz 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Geçtiğimiz sezon hayal kırıklığı yaratan takımlardan biri olan Fenerbahçe, özellikle son haftaki düşük performansı ile eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Bu yolla titizlikle transfer yaz dönemini yürüten Kanarya, gelecek sezonda böyle bir durumun yaşanmasını istemiyor. Diğer taraftan transfer sürecinde kadrosundaki eksik bölgeleri tamamlamaya çalışan Fenerbahçe, iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. Sarı Lacivertliler gelecek sezon için santrfor eksiği çekerken bu eksiği bir an önce tamamlamak istiyor. Aklında birçok isim olan Kanarya, kararını vermiş olacak ki bir isme kancayı takmış bir durumda.

Rusya milli takımında forma giyen Artem Dzyuba için atak girişimlerine hazırlanan Fenerbahçe, 32 yaşındaki santrfor için tüm şartları zorlamak istiyor ve dev ismi yeni sezonda kadrosuna katmak istiyor. Forvet hattını baştan aşağıya yenileyen Kanarya’nın bu hamlesi övgü toplarken Kanarya’nın artık golcü transferinde hata yapmak istemediği biliniyor. Çalışmaların tam gaz devam eden Fenerbahçe, Serdar Dursun’u bedelsiz olarak kadrosuna katmıştı ve şimdi ise gözü Rus milli takımındaki Artem Dzyuba’da… Dzyuba için kolları sıvayan Kanarya, birçok şey gözden çıkarmış görünüyor.

Artem Dzyuba 1 Yıl Sonra Serbest Kalacak

Şu an Rus milli takımında olmasının yanı sıra ülkesindeki Zenit kulübünün formasını terleten başarılı ismin kulübü ile bir süre daha aynı yoldan gideceği biliniyor. 32 yaşındaki santrforun kulübü Zenit ile olan sözleşmesinin tam 1 yıl sonra biteceği öğrenilirken Fenerbahçe’nin atağı devam ediyor. Mali şartların zorlanacağı düşünülen tecrübeli ismin 2015’ten bu yana aynı kulüpte olduğu biliniyor. 2015’ten bu yana Zenit formasını terleten yıldız futbolcu Dzyuba, pazarlıklara girişen Fenerbahçe’ye ne yanıt vereceği henüz belli fakat büyük bir merak konusu…

Mali Şartlar Konusunda Çekince Yok

Fenerbahçe yönetiminin bu yolla Dzyuba’nın kulübüyle masaya oturduğu bilinirken şartların zorlanacağı düşünülüyor. Özellikle mali anlamda sınırlarını zorlayacak olan Fenerbahçe’nin, bu çabasına karşılık hem kulübü Zenit hem de başarılı futbolcu Artem Dzyuba’nın ne yanıt vereceği merak konusu olmaya devam edecek. Ayrıca Rus yıldız, gelecek sezon Fenerbahçe’yi şaha kaldıracak bir forvet olarak görülüyor.