FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ DERBİSİNİN HAKEMİ UMUT MELER OLDU

FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ DERBİSİNİN HAKEMİ UMUT MELER OLDU

18 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Toto Süper Lig’in 30. haftası bitti ve yeni hafta yarın, 19 Mart Cuma itibari ile başlayacak. Bu haftanın belki de en önemli ve en çok merak edilen spor dünyasını yakından ilgilendiren maçı şüphesiz ki Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi.

Fenerbahçe’de tüm kaosların belki de biteceği sezon sonuna kadar derin bir nefes alacakları bir galibiyet maçı olabilecek bu derbi. Beşiktaş cephesindeyse liderlik koltuğunu daha da sağlamlaştırmak isteyen bir Sergen Yalçın ve öğrencileri var.

Maç sonucunda hangi taraf gelecek maçın kazananı kim olacak puanlar böyle sürecek mi yoksa üç puanı sadece tek bir takım mı göğüsleyecek hepsini pazar günü öğreneceğiz.

DERBİ PAZAR GÜNÜ

Beşiktaş’ın ev sahipliğinde oynanacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi 21 Mart Pazar günü saat 19:00’da başlayacak. Maçın hakemlik görevini Halil Umut Meler üstlenecek. Halil Umut Meler’ın tuttuğu takım ve babasının yaptığı açıklamalar hala gündemde iken böyle önemli bir derbinin yönetiminin ona verilmesi herkes tarafından kuşkuyla karşılandı.

Halil Umut Meler’in ekip arkadaşları ise Mustafa Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu olacak. Şampiyonluk arifesinde oldukça önemli bir maç olan Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisinin kazananı hangi takım olacak yoksa puanlar görüşülecek mi şimdiden merak ediliyor. Beşiktaş liderlik puanını daha da arttırmak ve ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile arasındaki farkı daha da açmak isterken Fenerbahçe ise kendisine bir çıkış yolu bulmak için bu derbiyi kazanmak zorunda.

Fenerbahçe cephesinde Gençlerbirliği maçından sonra adeta bir kaos var. Fenerbahçe yönetimi Fenerbahçeli futbolcular tabii ki de Erol Bulut deyim yerindeyse ip gibi gerildiler. Derbi sonucu Fenerbahçe takımının akıbeti Fenerbahçeli oyuncuların yönetimin ve tabii ki de teknik direktörün kalıcılığı konusunda oldukça önemli bir puan olacak.

GALATASARAY LİDERLİK GEÇMEK İSTİYOR

Süper Lig’in 31. haftasında bir başka önemli maç maçta Galatasaray cephesinde olacak. Galatasaray kendi evinde kendi sahasında, TT Arena’da Çaykur Rizespor’u ağırlayacak. Maç yarın, 19 Mart Cuma günü saat 19:00’da başlayacak. Bu maçın hakemi ise Volkan Bayarslan olacak. Volkan Bayarslan’ın yardımcıları ise Âli Saygın Ömer ve Serkan Olguncan olacak . Liderlik yarışı için Galatasaray acephesinde önemli bir maç olan Çaykur Rizespor maçı Galatasaray’ın kesin galibiyetini arzuladığı bir maç.

TRABZONSPOR ANKARAGÜCÜ KARŞISINDA MORAL BULMAK İSTİYOR

Trabzonspor cephesindeyse işler çok parlak değil. Son haftalarda aldığı galibiyetler ve aldığı beraberlikler sonucunda puanını bir türlü yükseltemeyen Trabzonspor ekibi Ankaragücü karşısında üç puan arayacak. Trabzonspor ve Ankaragücü maçının hakemi ise Zorbay Küçük İbrahim Çağlar Uğurcan ve Kemal Yılmaz olacak.