Cimbom Transferlerine Devam Ediyor Al Musrati’ye Terim’den Israr

Cimbom Transferlerine Devam Ediyor Al Musrati’ye Terim’den Israr

2 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel
Cimbom Transferlerine Devam Ediyor Al Musrati’ye Terim’den Israr

Süper Lig’in transfer görüşmelerine Galatasaray damgasını vurdu. 2021 – 2022 sezonunun üçüncü haftasında yeşil sahada oynadığı maçlarda 2 galibiyet ve 1 beraberlik neticesinde 7 puan sahibi olan Cimbom, 6 numara için yeni transferleri değerlendiriyor. Teknik direktör Fatih Terim, Başkan Burak Elmas ile gerçekleştirdiği toplantıda transferin kısa sürede bitirilmesi gerektiğini söyledi.

Sarı Kırmızılı teknik heyet, Braga’da forma giyen Libyalı sporcu Al Musrati için sıcak temas halinde. İşte ön libero oyuncusu için yapılan transfer görüşmelerine dair tüm detaylar…

Aslan, Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda mücadele etmeye devam ediyor. Üçüncü hafta maçında Kasımpaşa ile karşı karşıya gelen Galatasaray, 2 – 1 skor üstünlüğüne sahip iken Taylan Antalya’nın yaptığı hata neticesinde gelen gol ile 2  – 2 beraberlik ile 3 puanı kaçırdı. Bu durum başta teknik adam Fatih Terim olmak üzere Sarı Kırmızılı cephede büyük yankı uyandırdı.

İmparator Terim: ‘Melo Kolay Bulunmuyor’

Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından yaşadığı hayal kırıklığı ile ilgili yaptığı açıklamalarda bir Melo ya da bir Fernando’nun kolay bulunmadığını söyledi. Aslan yönetimi, yetenekli bir transfer için Ben Romdhane, Abdou Harroui ve Gabriel üzerinde de durdu. Aynı zamanda PSG’nin kadroya dahil etmediği oyunculardan İdrissa Gueye de Cimbom ile anıldı.

Cimbom Transferlerine Devam Ediyor Al Musrati’ye Terim’den Israr

Ancak genel olarak Sarı Kırmızılı kadroya uyumlu olduğu düşünülen ve teknik adam Fatih Terim’in de fazlası ile beğendiği Al Musrati’nin transferinin tamamlanacağı ümit ediliyor.

Aslan Transferi Bitirmek İstiyor

Benfica’nın transfere sıcak bakmaması Gedson Fernandes’e dair umutları azalttı. Bu nedenle Sarı Kırmızılı yöneticiler, kısa sürede transferi tamamlayabilmek için Braga kadrosunda oynayan Al Musrati’ye yöneldi.

Yetenekli sporcu için Aslan’ın hocası Fatih Terim de gerekli onayı verdi. Bu nedenle Başkan Burak Elmas yönetimi Portekiz takımı ile sıcak temas haline geçti. Görüşmeler büyük bir ivme ile devam ediyor. İmparator’un da yeşil sahadaki oynayışını beğendiği Al Musrati’nin Aslan’a gelmesi taraftarları da mutlu edeceğe benziyor. Şu an için gözler Galatasaray cephesinde.