Cimbom Galatasaray’da 4 İsim Gündemde

Cimbom Galatasaray’da 4 İsim Gündemde

6 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Galatasaray’da orta saha için 4 isim gündeme geldi. Bu 4 isim içerisinde biri diğerlerinden daha bir ön plana çıktı. 4 futbolcudan birisinin mutlaka alınmasını isteyen Galatasaray yönetiminden hamleler gelmeye başladı. Jens Cajuste, Aliou Dieng, Muhammed Elneni, Gedson Fernandes bu aralar Cimbom’un gündemindeki 4 isim. İsveçli profesyonel bir futbolcu olan Jens Cajuste bu isimler arasında biraz daha ön planda ve bir adım ileride gibi görünüyor.

Cimbom taraftarları da transferin nasıl sonuçlanacağını merak ediyor. Galatasaray yönetimi ve Teknik Direktörü Fatih Terim, 2-2 sonuçlanan Kasımpaşa maçından sonra bir futbolcu arayacağını zaten belirtmişti. Fatih Terim, Felipe Melo ve Fernando tarzında bir futbolcu aradığını söylemiş, maçın berabere bitmesinden dolayı da hata yapan oyuncuya mesajını yollamıştı.  Ön libero ve orta saha oyuncusu yani, hem 6 hem 8 numara oynayabilen başarılı bir futbolcu aradığını zaten Fatih Terim belirtmişti.

Galatasaray İsimlerinden Jean Cajuste Başrolde

Cimbom Galatasaray’ın başarılı hocası Fatih Terim, takımını yenileyerek gerekli değişiklikleri yapmakla her gün disiplinli bir şekilde ilgileniyor. Jean dışındaki diğer başrol isim ise Gedson. Gedson Fernandes, orta saha mevkisinde oynayan, Benfica’da forma giyen, Portekizli bir futbolcudur. 1,82 metre boyunda olan Fernandes 22 yaşında ve Portekiz doğumludur. Muhammed Naser Elneny ön libero pozisyonunda oynayan Mısırlı bir milli futbolcudur. 29 yaşında ve Mısır doğumlu olan Elneny, 1,8 metre boyundadır ve Arsenal’da forma giymektedir.

Galatasaray gündemindeki diğer bir isim ise Aliou Dieng. Mısır Premier Ligi orta saha mevkisinde oynayan Dieng, Malili profesyonel bir futbolcudur. 16 Ekim 1997 doğumlu 23 yaşındaki genç oyuncu, işindeki başarısıyla ve tecrübesiyle dikkatleri üzerinde toplamıştır. Jens Cajuste FC Midtjylland ve İsveç Milli Takım’da orta saha mevkisinde oynayan profesyonel bir futbolcudur. 1999 doğumlu futbolcu 22 yaşındadır ve İsveçlidir.

Cimbom Transfer Haberleri

Galatasaray transfer haberlerinden gündemi meşgul eden ve taraftarları heyecanlandıran bu 4 isimden hangisinin Sarı Kırmızılılarla anlaşacağı henüz bilinmiyor. Fatih Terim, belirlediği bu futbolculardan hangisi ile anlaşacak, futbol dünyası merakla bekliyor. Bonservis ve kiralama ile ilgili bilgileri toplayan ve futbolcularla anlaşmalar yapmak adına hamleler atan Cimbom, hangi oyuncu ile anlaşacak daha belirlenmedi.