CANER TERİM İLE KONUŞTU

Posted by

Geride bıraktığımız sezon başlamadan hemen önce uzun yıllar formasını giymiş oldu sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’ye dönen tecrübeli futbolcu Caner Erkin sezon içerisinde bir türlü anlaşamadığı Erol Bulut’u eleştirmesinin ardından Kadro dışı bırakılmıştı. Sezonun sona ermesinin ardından hareketleri le gündeme gelen tecrübeli sol bekin sarı-lacivertli kulüpten ayrılacağı iddia edildi. Medyada yer alan spekülasyonlara göre tecrübeli futbolcu deneyimli teknik direktör Fatih Terim ile iletişime geçerek sarı-kırmızılı ekip Galatasaray’a istemesi doğrultusunda transfer olacağını belirttiği öğrenildi.

FENERBAHÇE’YE VEDA EDEBİLİR

 Süper Lig’de 2021-2022 sezonu için transfer çalışmaları devam ederken medyada Şok bir iddia ortaya atıldı. Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe ile bütünleşmiş olan tecrübeli futbolcu Caner Erkin’in son durumu sarı-lacivertli deki Fenerbahçe’nin başkanlık koltuğunda oturan isim Ali Koç tarafından yapılan açıklama doğrultusunda kafalarda soru işareti bıraktı. Sarı lacivertli ekibin 3 sezondur başkanlık koltuğunda oturan Ali Koç Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarda takımda bulunan bazı disiplinsiz futbolcular ile yolların ayrılacağını belirtmişti.

Medyada yer alan haberlerde ise Başkan Ali Koç’un yapmış olduğu bu açıklamada tecrübeli sol bek Caner Erkin’i ima ettiği iddia edildi.  Medyada yer alan haberlere göre sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe Yönetimi bu kararı tecrübeli futbolcu Caner Erkin iletti ve bu doğrultuda oyuncu kendisine kulüp aramaya başladı. İddiaların devamında tecrübeli oyuncu Caner Erkin’in eski hocası Fatih Terim’e arayarak Galatasaray’da forma yiyebileceğini sarı-lacivertli ekibin defterini kapattığını belirttiği iddia edildi.

NOVAK’IN DURUMU DA BELİRSİZ

 2020/2021 sezonunun başında da siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’a veda etmesinin ardından 32 yaşındaki sol bek in sarı-kırmızılı takıma transfer olabileceği hakkında söylentiler medyada dolaşıyordu ancak tecrübeli futbolcu daha önceden forma giymiş olduğu sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’ye imza atmıştı. Söz lacivertli ekip Fenerbahçe’de Bir Başka Gündem Konusu ise Filip Novak.

Yetenekli futbolcu Caner kimin takımdan ayrılması durumunda ilk 11’deki yerini alacak Akant tecrübeli futbolcu gelecek sezonda takımda kalması dahilinde eski Kulübü Trabzonspor’a dönmek istediğini bordo-mavili yöneticileri ilettiğini öğrenildi. Sarı lacivertli ekibin gündeminde bulunan 2  sol bek ile alakalı son durum önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.