BULUT’UN ÖĞRENCİLERİYLE ARASI İYİ DEĞİL

BULUT’UN ÖĞRENCİLERİYLE ARASI İYİ DEĞİL

17 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’de, son haftalarda aldığı puan kayıplarından dolayı büyük sıkıntılar yaşanıyor. Ezeli rakiplerine karşı şampiyonluk yarışında kötü sonuçların ardından darbe alan sarı – lacivertli takım için flaş bir gerçek ortaya çıktı. Erol Bulut’un yönetim şekli sık sık futbol severler tarafından eleştirilirken, sarı lacivertli çoğu oyuncunun genç hocaya küs oldukları iddia edildi.

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda Gençlerbirliği’ni ağırlayan Fenerbahçe, sahadan 2 – 1 yenik ayrıldı. Kadıköy’de yaşanan puan kayıplarının ardından liderlik yarışında ağır yara alan sarı – lacivertli takımda, Erol Bulut krizi yaşanıyor. Fenerbahçeli oyuncuların büyük bir çoğunluğunun genç teknik direktörle arasının iyi olmadığı ve bazı futbolcuların çalıştırıcı ile küs olduğu dile getirildi. Futbol camiası tarafından eleştiri oklarını üzerine çeken Erol Bulut’un oyuncular ile de arasının iyi olmadığı öğrenildi.

Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve Volkan Demirel Devreye Girdi

2020 – 2021 sezonu için ekibin başına getirilen Erol Bulut’un takıma ilk geldiği günden itibaren futbolcular ile iletişim sıkıntısı yaşadığı ortaya çıktı. Oyuncular ile mesafeli bir iletişimi olan Erol Bulut’un bu hareketi artık yeşil sahaya da yansıdı. Teknik kadroda yer alan Volkan Demirel ve sportif direktör Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin’in bu sorunun çözülmesi için devreye girdiği öğrenildi.

Sarı – lacivertli oyuncuların şikayetlerini ve sorunlarını dinleyen üçlü çözüm yolları aramaya başladı. Erol Bulut ile arasında problem olan futbolcuların hocayı sevmediklerini dile getirdikleri iddia edildi.

İlk 11’de İstikrar Sağlanamadı

Spor Toto Süper Lig’in 2020 – 2021 sezonunun başından itibaren oyuncular arasında problemi olan Erol Bulut’un ilk 11 konusunda istikrar sağlamaması takım içerisinde büyük problemler yaratıyor. Mücadeleye ilk 11 başlayıp sahada üstün bir performans sergileyen oyuncular diğer haftayı yedek kulübesinde geçirmesi ve hocanın geçerli bir gerekçe sunmamasından dolayı futbolcuların Erol Bulut ile arasının açıldığı ortaya çıktı.

Ayrıca sarı – lacivertli futbolcular, Erol Bulut’un kendilerinin ne takım içerisinde ne de özel olarak konuşmadığını diler getirdi. Kendisini ilk 11 oynama konusunda hazır hisseden futbolcuların neden maça başlatılmadığı üzerine sebep sunmayan genç çalıştırıcının oyuncular için motive edici konuşmalar yapmadığı da öğrenildi.