BEŞİKTAŞ’TA HEDEF İKİ KUPA

BEŞİKTAŞ’TA HEDEF İKİ KUPA

28 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper toto süper Lig’in 32. haftasına sayılı günler kala milli maç Arası da bitmek üzere. Beşiktaş milli maç arasında boş durmadı ve milli maça gitmeyen öğrenciler ile beraber süper toto süper Lig’in 32. haftasında karşı karşıya gelecekleri Kasımpaşa maçı için hazırlıklara başladılar.

BEŞİKTAŞ SEZONUN EN İYİSİ OLMA PEŞİNDE

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftası bittiğinde Beşiktaş 64 puanla lider konumunda yer aldı. Milli maç arasına lider konumunda giren Beşiktaş’ın hedefi kalan 11 haftayı da oldukça iyi bir şekilde devam ettirip performansını sahaya koyup şampiyonluk kupasını kaldırmak. Beşiktaş’ın bir de ziraat Türkiye kupası macerası var.

Son on yılın ardından ilk kez ziraat Türkiye Kupasında finalist olan Beşiktaş ekibi bu on yılı güzel bir şekilde hasret gidermek için ziraat Türkiye kupasını da Kazanıp sezonu İki kupayla tamamlamak istiyor. Sergen Yalçın ve öğrencilerin hedefi bu sezon çift kupa. Hem ziraat Türkiye kupasını hem de şampiyonluk kupasını kazanmak isteyen Beşiktaş buna göre tüm hazırlıklarını tamamlayıp tüm çalışmalarını yapıyor.

Şu an süper toto süper ligde şampiyonla en yakın takım siyah beyazlı Beşiktaş şekilde Fenerbahçe lehine oynadı derbilerin birisini kazanırken birisinde berabere kalan Beşiktaş Galatasaray kendi evinde ağırladı derbi kazanmıştım. Mayıs ayında Galatasaray’ın kendi evinde oynanacak derbi için şimdiden hazırlıklara başlayan Beşiktaş Galatasaray derbisi için sıkı çalışmaya başladı şimdiden.

BEŞİKTAŞ’IN OYUNCULARI YILDIZLAŞTI

Kara kartal Beşiktaş’ın kadrosunda olduğu tüm oyuncular bu sezon en iyi dönemlerini geçiriyor. Özellikle milli maç arasında kendi ülkelerinin takımlarına giden yabancı oyuncular oradaki Performanslarıyla da tüm dünyanın gözü önünde harikalar yaratıyorlar. Beşiktaş’ın kalecisi ersin destan oğlu ise Kalesine bir duvar örerek tüm maçları çıktığı için Beşiktaş bu sezon kalesinde neredeyse çok az gol gördü. Hatta Beşiktaş’ın çıktı son 7.08 maçta ilk 45 dakikada kalesinde gol görmeyen Beşiktaş bu başarısını devam ettirmek istiyor. Başarılı teknik direktör Sergen Yalçın milli maçlara giden oyuncularını yakından takip ediyor.

İstanbul’da kalan öğrencileri ile de Süper Lig’in 32. haftasında karşılaşacağı Kasımpaşa maçına hazırlanan Beşiktaş milli maç arasından sonra gelecek olan öğrencileri ile de son hazırlıkları tamamlayarak maça hazır olmuş olacak. Şampiyonluk için 11 hafta kaldı ve Beşiktaş bu 11 haftayı kayıtsız bir şekilde tamamlamak istiyor. Siyah beyazlı ekip hem ziraat Türkiye kupasını hem de şampiyonluk kupasını kazanarak bu sezon için en iyi sezonunu yaratmak ve öğrencileri ile beraber yıldızlaşmak istiyor.