BEŞİKTAŞ’TA GÜNDEM ROSİER

Posted by

Süper Lig’de dişli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye idame eden ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği form grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın sürem başlangıcında Portekiz kadrosu Sporting’den kiralık olarak katmış olduğu Rosier’de flaş gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlıların bonservisini almak istediği star futbolcu için Lazio devreye girmişti.

İtalyan basını Rosier ile alakalı flaş bir detayı paylaştı. Süper Lig’de dişli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye idame eden ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği form grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın sürem başlangıcında ekibine kiralık olarak katmış olduğu Rosier’de flaş gelişmeler yaşanıyor.

İtalyan basınında yer edinen haberde Lazio’nun transferde ısrar eden olduğu ve Sporting’in istediği 7 milyon Euro’yu ödeyebileceği iddia edildi.

Süper Lig’in 2. basamağında yer edinen ve şampiyonluk yarışında sevinçli sona ulaşmak isteyen Karakartal’ın 4 milyon Euro öneri etmiş olduğu haberlerinin peşinden İtalya Serie A kadrosu Lazio’nun devreye girmiş olduğu yazılmıştı

SEZON SONU SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Süper Lig’in 2. basamağında yer edinen ve şampiyonluk yarışında sevinçli sona ulaşmak isteyen Karakartal’ın Portekiz temsilcisi Sporting’den ekibine katmış olduğu Rosier’in sürem sonu kiralık sözleşmesi sona eriyor.

Süper Lig’de dişli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe ile kıran kırana bir savaşım vermeye idame eden ve Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği form grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş Fransız futbolcunun bonservisini almak için Portekiz kadrosu temsilcileriyle yoğun pazarlık halinde. Sporting’in 5 milyon Euro’ya ekibine katmış olduğu Rosier’den zarar etme niyeti yok.

BONSERVİSİ BELLİ

Süper Lig’in 2. basamağında yer edinen ve şampiyonluk yarışında sevinçli sona ulaşmak isteyen Karakartal’ın 4 milyon Euro öneri etmiş olduğu haberlerinin peşinden İtalya Serie A kadrosu Lazio’nun devreye girmiş olduğu yazılmıştı. İtalyan basınında yer edinen haberden edinilen bilgilere bakılırsa Lazio’nun transferde ısrar eden olduğu ve Sporting’in istediği 7 milyon Euro’yu ödeyebileceği iddia edildi.

Haberde ek olarak Rosier’in Lazio savunması için doğru isim olabileceğinin altı çizildi. Sergen Yalçın yönetiminde gösterdiği performansla, çizdiği form grafiği ile taraftarın takdirini toplayan Siyah Beyazlı takım Beşiktaş Fransız futbolcunun bonservisini almak için Portekiz kadrosu temsilcileriyle yoğun pazarlık halinde.