BEŞİKTAŞ’TA CYLE LARİN DEVRE ARASINDA YOLCU

Kar kartal bu sezon süper lig de beklenen performansın altından kalan takım devre arası transfer dönemi hareketli geçecek gibi görünüyor.

Devler liginde de sıfır çeken siyah beyazlı takım da devre arasında büyük değişiklikler gelecektir.

Dış transfer de yeni teknik adamlarının isteği doğrultusunda kadrosunu şekillendirmek isteyen kara kartal iç transfer de ise de bazı oyuncuları ile yollarını ayırması bekleniyor.

Siyah beyazlı takımın 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim CyleLarin için transfer teklifleri gelmeye başlamış durumda. Beşiktaş ile de sözleşmesini yenilemeyen golcü oyuncu büyük olasılık ile devre arasında yollar ayrılarak bonservis bedeli kazanmak isteyeceklerdir.

26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin’ in peşinde Fransa Ligue 1 takımlarından Lille’in gündemine aldığı belirtildi.

LARIN İÇİN FRANSIZ EKİBİ LİLLE PEŞİNDE

Geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Fransız ekibi Lille bu sezon teknik adam değişikliği sonun da uzak kaldılar.

Kadrosunda bulunan 24 yaşında ki oyuncu Jonathan Ikonenin İtalyan ekibi olan Fiorentina ile 15 milyon Euro’ya anlaşılması üzerine genç oyuncunun yerini Kanadalı golcü Cyle Larin ile doldurmak istiyorlar.

LARİN İLE YILLIK ÜCRETTE ANLAŞAMADIKLARI İÇİN YOLLAR AYRILIYOR

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın son şampiyonluğundan payı olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin ile yeniden sözleşme imzalamak için görüşmelere başlasalar da oyuncu ile yıllık ücret konusunda anlaşmaya varamadılar.

Kara kartal sezon başından beri kadroda kalması için çok uğraştığı 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin sezon sonun da bitecek olan sözleşmesini yenileyemediler.

Yıllık ücret konusunda anlaşamadıkları oyuncu Cyle Larin siyah beyazlı takım dan yıllık 2,2 milyon Euro ‘nun altında bir teklife sıcak bakmayan golcü oyuncu ile anlaşamayarak sonun da bu defteri tamamen kapatma kararı aldılar.

Bu sezon birçok kez görüşülen golcü oyuncu 26 yaşındaki Cyle Larin’ e siyah beyazlı takımın önerdiği yıllık ücret 1,7 milyon Euro olunca golcü oyuncu istediği rakamı göremeyince başkan Ahmet Nur Çebi de masandan kalkmıştı.

LARİN BU SEZON BEŞİKTAŞ’TA NELER YAPTI?

26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larinbu sezon içinde siyah beyazlı forma ile çıkmış olduğu 18 resmi maçta 6 kez fileleri havalandırırken 5’i süper lig de 1’ i de Şampiyonlar liginde geldi. Süper lig de ise 1 de asist katkısı sağlaya bildi.

Hücumda Beşiktaş adın oldukça iyi işler yapan oyuncu takımın en formda oyuncularından birisi oldu.

Sezon başında tam olarak hazır olamayan ve sakatlık geçirdiği içinde takımdan uzak kalan oyuncu kısa süre içinde süper lig de ki dönüşü ile tamın en çok skor katkı veren oyuncularından birisi oldu.

KANADA MİLLİ TAKIMIN’DA GOLLERİNE DEVAM EDİYOR

26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin Kanada Milli takımın da ise bu sezon Dünya Kupası elemelerinde çıktığı 10 karşılaşmada 11 gol kaydederek dikkatleri de üzerine çekmeyi başarmıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir