Beşiktaş Sürpriz Golcüsüyle Herkesi Şaşırtacak

Beşiktaş’ta son dönemde takımdan ayrılanlar oldu. Vincent Aboubakar ve Cenk Tosun’un Siyah Beyazlı takımdan ayrılması üzerine farklı isimlere odaklanan yönetim, sürpriz görüşmeler gerçekleştiriyor. Salomon Rondon transferi ile herkesi şaşırtan Kara Kartal, Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde transfer şartlarını ve koşullarını görüşüyor.

Aboubakar ve Tosun’un ayrılmasının ardından takıma net bir santrfor isteyen Beşiktaş Spor Kulübü‘nün bu golcü transferi seçimiyle beraber oyuncunun teklifi kabul edip etmeyeceği belirsiz. Teknik Direktör Yalçın, transfer ile ilgili her türlü teması yapıyor ve oyuncuyu transfere bağlamaya çalışıyor.

Beşiktaş Transferinde ‘’Salomon Rondon’’ Heyecanı

Kara Kartal, futbol gündemine sürpriz bir ismi getirdi. Beşiktaş, Çin Ligi takımlarından olan Dalian’da forma giymiş Salomon Rondon’un performansını beğeniyor ve oyuncuyu yakından takip ediyordu. Cenk Tosun ve Vincent Aboubakar takımdan ayrıldığından beri Beşiktaş yönetimi oyuncuların yerlerini doldurmaya ve başarılı bir oyuncu transfer etmeye çalışıyordu, bunun için hazırlıklara başlanmıştı.

Futbol dünyasında takımdan ayrılmak, takıma transfer olmak, farklı takımlarda oynamak, sezon olarak kiralanma gibi birçok konunun hep gündemde olduğunu ve futbol severlerin bu tarz konuları yakından takip ettiği biliniyor.

İngiliz takımı West Bromwich Albion’dan 18.2 milyon Euro karşılığında iki yıl önce giden Salomon Rondon’un Çin’e gittiğini tüm futbolseverler yakından takip etmişti. Hücum hattında destek ve güçlendirmeye ihtiyaç duyan Beşiktaş, seçimini yapmış gibi görünüyor. Çin kulübüne resmi kiralama olarak gidecek ve teklifini sunacak olan Beşiktaş, bu atılımını önümüzdeki günlerde gerçekleştirerek hücum hattını iki başarılı golcü ile güçlendirmeyi düşünüyor. Salomon Rondon transfer durumu olumlu sonuçlanabilir.

Siyah Beyazlılarda Son Dakika Transfer Atılımı

Siyah Beyazlılar’da son dakika transfer açıklaması gerçekleşmese de teklifler sürüldü ve atılımlar yapıldı. Takımdan Vincent ve Cenk oyuncuları ayrılmıştı. Kara Kartal, bu ayrılıklar üzerine başka transferleri zaten düşünüyordu.

Şansını Salomon Rondon ile deneyecek olan Beşiktaş’ta durumun nasıl sonuçlanacağı henüz kesin olmasa da taraftarlar olumlu yanıt bekliyor. Sürpriz golcü atılımı ile Beşiktaş, transferdeki yeni hedefini Salomon Rondon olarak seçti ve bu doğrultuda görüşmeler devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir