Beşiktaş Milli Arayı İyi Değerlendiriyor

Beşiktaş Milli Arayı İyi Değerlendiriyor

10 Ekim 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Siyah Beyazlı ekip Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda verilen milli arayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor. Kara Kartal Beşiktaş, teknik direktörü Sergen Yalçın ile birlikte şampiyonluk koltuğuna oturmayı hedefliyor.

8 hafta boyunca sakatlıklar yaşayan oyuncular Beşiktaş için bir engel oluştursa da şu an için öncelikli amaç milli arada mümkün olduğunca iyileşen futbolcuları yeniden forma sokabilmek. Kara Kartal’ın teknik heyeti sakatlıkları sona eren sporcuları riske atmak istemiyor.

Ancak teknik direktör Sergen Yalçın’ın maksimum ihtimam göstererek iyileşen oyunculara yeşil sahada yer vereceği öğrenildi. İşte Beşiktaş’ın milli ara gündemine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Kara Kartal, Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda milli müsabakalar nedeni ile verilen arada çalışmalarına hız kesmeden tam gaz devam ediyor. Deneyimli çalıştırıcının hedefinde yeşil sahalara muhteşem bir geri dönüş var.

Kartal Beşiktaş’ta bir sorun haline gelen sakatlık geçiren oyuncular, yavaş yavaş eski rutinlerine dönmek üzere idmanlara başladı. Teknik direktör Sergen Yalçın, sporcuların iznini üç gün uzatarak dinlenmelerini sağladı.

Hedef Muhteşem Bir Geri Dönüş

Siyah Beyazlı takım, milli ara sonrasında muhteşem bir dönüş yapmayı hedefliyor. Teknik adam Sergen Yalçın, oyuncuların çalışmaları kadar dinlenmelerinin de ne denli önemli olduğunun farkında. Bu nedenle Kara Kartal sporcularına 3 gün daha izin veren başarılı hoca, sakatlık geçiren oyuncular ile ilgili de kararını verdi.

İyileşme dönemine giren futbolcular, idmanlarını sürdürerek eski tempolarına geri dönecek. Bu amaçla Beşiktaş’ın hocası Yalçın, sporculara tanıdığı 3 günlük izin döneminde sakatlık geçiren oyuncuların çalışmalarına devam etmelerini istedi.

Sahalara Geri Dönecek

Beşiktaş’ta yeşil sahalara geri dönmek üzere bireysel çalışmalarını devam ettiren oyuncular arasında Welinton, Alex, Necip ve Ghezzal yer alıyor. Fiziksel eksikliklerin giderilebilmesi adına teknik adam Sergen Yalçın bu oyuncuların ekstradan çalışmasını istedi.

Ayrıca sakatlık geçiren Kevin N’Koudou, tedavisine devam ediyor. Fransız oyuncu Kara Kartal – Galatasaray arasındaki mücadele öncesinde forma giyemeyecek gibi duruyor. Siyah Beyazlı ekip, sakatlanan oyuncu sayısı olarak Süper Lig’deki takımlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.