BEŞİKTAŞ KADROSU NETLEŞMEYE BAŞLADI

Beşiktaş’ta annesi hakkın rahmetine kavuşan Vincent Aboubakar’ın arkasından bir kötü haber de Josef de Souza’dan geldi. Siyah Beyazlıların başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın,  Demir Grup Sivasspor karşılaşmasında bu iki futbolcunun yerine N’Koudou ve Dorukhan’ı ilk 11’de sahaya sürmeyi düşünüyor.

Defin işlemleri için yarın ülkesine gidecek olan Kamerunlu golcü, Sivas ve Kayseri maçlarında takımıyla birlikte olamayacak. Sol uyluk adalesinde yırtık belirlenen Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza ise Demir Grup Sivasspor’a karşı sahada yerini alamayacak.

DORUKHAN İLK 11’DE FORMA GİYEBİLİR

Siyah Beyazlıların başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın bu ikilinin yerlerine N’Koudou ve Dorukhan’ı 11’de düşünüyor. Süper Lig’de tek hedefi liderlik olan siyah beyazlı ekip Beşiktaş önceki gün Kamerunlu golcü futbolcusu Vincent Aboubakar’ın annesini kaybetmesi haberiyle sarsılmıştı.

Demir Grup Sivasspor’la 28 Aralık 2020 Pazartesi günü akşam sahasında önemli bir puan için mücadele etmek için sahaya çıkacak Kartal’a dün de Josef de Souza’dan fena haber geldi. Siyah-beyazlı kulüp, Aboubakar’ın yarın ülkesi Kamerun’a gideceğini duyurdu. 3 Ocak Pazar günü annesinin cenaze törenine katılacak olan star futbolcu 4 Ocak Pazartesi günü İstanbul’a dönecek.

BEŞİKTAŞ’IN ÖNEMLİ SİVASSPOR VİRAJI

Yönetimin hususi izin verdiği Vincent Aboubakar meydana getirilen bu planlamaya bakılırsa yarın Demir Grup Sivasspor ve 16. hafta deplasmanda Hes Kablo Kayserispor ile yapılacak maçlarda takımdaki yerini alamayacak. Sol uyluk adalesinde kısmi yırtık belirlenen Josef de Souza ise Sivasspor karşılaşmasında kati olarak vazife yapamayacak.

Tedavisine başlanan Brezilyalı futbolcunun, 3 Ocak Pazar günü oynanacak Kayserispor maçına yetişmesinin de zor olduğu anlatım edildi. Beşiktaş’ın hocası, Souza’nın yokluğunda ilk 11’de vazife vereceği adı ise hemen hemen belirlemiş değil.

Sergen Yalçın’ın bugün yapılacak son taktik çalışmada Souza’nın yerine sahaya süreceği oyuncuyu kafasında netleştireceği aktarıldı. Siyah Beyazlıların başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın orta alanda Dorukhan-Atiba-Mensah üçlüsünü görevlendirmesi bekleniyor.

Süper Lig’de tek hedefi liderlik olan siyah beyazlı ekip Beşiktaş önceki gün Kamerunlu golcü futbolcusu Vincent Aboubakar’ın annesini kaybetmesi haberiyle sarsılmıştı. Demir Grup Sivasspor’la 28 Aralık 2020 Pazartesi günü akşam sahasında önemli bir puan için mücadele etmek için sahaya çıkacak Kartal’a dün de Josef de Souza’dan fena haber geldi.