Aykut Kocaman

Aykut Kocaman Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Deplasmanda MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelen Konyaspor’un Teknik Direktör görevinde yer alan Aykut Kocaman, mücadelenin ardından açıklama yaptı. Ankaragücü’nü kendi evinde 1-0 mağlup eden taraf ise Konyaspor oldu.

Süper Lig’in 18. Haftasının açılış maçı Konyaspor ve Ankaragücü arasında gerçekleşti. 1-0’lık skor ile sonuçlanan büyük mücadelenin ardından İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü ise açıklama yaptı. MKE Ankaragücü takımının çok istekli bir oyun oynadıklarını söyleyen tecrübeli isim, elde etmiş oldukları galibiyet için de çok çaba sarf ettiklerini ayrıca belirterek, çok çalıştıklarını söyledi.

10 maçın sonrasında galip olmanın tadını tekrar yaşayan yeşil beyazlı ekip ise galibiyetten son derece mutlu oldu. Deplasmandan galip ayrılan ekibin hocası Aykut Kocaman, özellikle son haftaların iki takım için de çok zorlu geçtiğini hatırlatarak, “Tabii bizim de bu galibiyete ihtiyacımız vardı” dedi.

Mücadeleyi Kaybeden Takım Kanaması Artacak

Mücadeleyi kaybeden takımın bu zorlu süreçte kanamasının daha da artacağını belirterek,  “Son dört maçta biraz daha derli toplu oynadık. Ancak bunları kazanma tarafına geçiremedik” ifadelerini kullandı.