Aslan’dan Larsen ve Kutlu Muştusu

Geçen sezonu ikinci sırada bitiren Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına son hız devam ediyor. Galatasaray yeni sezona iki yolla hazırlanıyor. transfer çalışmaları titizlikle yürütülürken PSV Eidhoven ile de hazırlık maçı yapılacak. Cim Bom, son zamanlardaki transfer süreçlerini başarı ile sonlandırdı. Jens Stryger Larsen ve Berkan Kutlu ile anlaşma sağlanırken oyuncularla yakın zamanda imzaların atılması bekleniyor. Udinese’den transfer edilen Larsen ile 3+1 senelik sözleşme yapıldı.

 Galatasaray’da Gündem

Sarı kırmızılılar geçen sezonu ikinci olarak bitirmenin ardından gelecek sezon için mutlak galibiyet diyor. Bu doğrultuda tecrübeli teknik adam Fatih Terim’in belirlediği isimler ile transfer görüşmeleri gerçekleştiriliyor. Yeni sezona güçlü bir kadro ile başlamak isteyen Galatasaray, transfer görüşmelerini titizlikle yönetiyor.

Sezonun bitmesinin ardından Alpaslan Öztürk, Aytaç Kara ve Alper Barış Yılmaz ile sözleşme yapıldı.  Yerli oyuncuları üçleyen Galatasaray’ın hedefinde birçok yabancı oyuncu bulunuyor.

Orta sahada top koşturan Gedson Fernandes için Benfica ile transfer görüşmeleri devam ediyor. Uzun süredir beklenilen haber Ghezzal’dan geldi. Cim Bom, Ghezzal ile anlaşmaya vardı. Oyuncunun transferi bayramda açıklanacak.

Ard arda gelen transfer haberlerine yenileri eklendi. Udinese’de forma giyen Jens Stryger Larsen ve Aytemiz Alanyaspor’dan Berkan Kutlu ile mutlu sona gelindi.

Larsen Transfer Edildi

Uzun süredir Danirmarkalı sağ bek için transfer çalışmalarını yöneten sarı kırmızılı takım amacına ulaştı. Ünlü futbolcunun takımı Udinese ile uzun süredir transfer görüşmeleri sürüyordu. Udinese Larsen için 4 milyon Euro bonservis ücreti talep ederken Galatasaray pazarlık masasını kurdu.

Yöneticilerden Işıtan Gün’ün devreye girmesi ile Udinese transfer ücretini 3.2 milyon Euro’ya indirdi. Bu ücrete el sıkışan Galatasaray, sağ beke yıllık 1.6 milyon Euro garanti ücret ödeyecek.

Danimarkalı futbolcunun yakın zamanda İstanbul’a gelmesi ve sağlık kontrolünün ardından yeni takımı ile imza atması bekleniyor.

Larsen ile 3+1 senelik anlaşma imzalanacak.

Berkan Kutlu ile Mutlu Son.

Galatasaray, Berkan Kutlu için Aytemiz Alanyaspor ile transfer masasına oturdu. Yıldız futbolcu için 3 milyon Euro bonservis bedelinde anlaşma sağlandı. 23 yaşındaki genç oyuncunun bir sonraki satışından elde edilen gelirden Alanyaspor’a da %20 hisse verilecek.

Orta saha oyuncusu ayrıca PSV Eidhoven ile yapılacak hazırlık maçında sarı kırmızılı formayı giyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir