AHMET NUR ÇEBİ CYLE LARİN’E RESTİ ÇEKTİ

AHMET NUR ÇEBİ CYLE LARİN’E RESTİ ÇEKTİ

21 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezon şampiyonluk yarışından uzakta kalan takım da devre arası transfer dönemi yaklaşırken dış transfer de çalışmalarını sürdürürken içi transfer de de sözleşmesi bitecek oyuncular ile de yen sözleşme imzalamak için çalışmalara başladılar.

Sezon sonun da sözleşmesi bitecek olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin ile yeniden sözleşme imzalamak için görüşmelere başlayan başkan Ahmet Nur Çebi Kanadalı oyuncuya yıllık 1,7 Milyon Euro ücret önerisini kabul etmeyen C. Larin 2,7 Milyon Euro’da diretiyor.

SON GÜNLERDE Kİ PERFORMANSI İLE DİKKATLERİ ÇEKTİ

Siyah beyazlı takımın şampiyonluğundan payı çok olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin ile yeniden sözleşme imzalamak için görüşmelere yaz transfer sezonunun başından beri devam eden kara kartal da başkan Ahmet Nur Çebi Kanadalı oyuncuya resti çekti.

Beşiktaş golcü oyuncusunu kaybetmek istemediği için yeni teklifler ile Kanadalı oyuncuya giden Beşiktaş yönetimi C. Larin ‘i ikna edemediler. Siyah beyazlı takımın gelecek sezon yeni sözleşme konusunda henüz anlaşmaya varamayan Cyle Larin ile ilgili transfer iddiaları gündemden düşmemeye devam ediyor. Beşiktaş işe bu sezon sonun da sözleşmesi bitecek olan Kanadalı oyuncuyu kadrosunda tutmak isteyen siyah beyazlı takımın yöneticileri yeni sözleşme imzalatmak için çalışmalarını devam ettirseler de C. Larin 2,7 Milyon Euro da diretiyor.

26 yaşındaki Kanada’lı oyuncu yle Larin bu sezonki talihsiz sakatlıkları nedeni ile istediği performansa ulaşamasa da süper lig de gösterdiği son maçlar da ki performansı ile siyah beyazlı taraftarın kısa süre de aklısını da almayı başardı.

Son zamanlar da ki performansı bir hayli artan ve gerek Beşiktaş gerekse de milli takımda yıldızlaşan Larin, maaşının artırılmasını talep etse de başkan Ahmet Nur Çebi 1,7 Milyon Euro’ nun üzerine çıkmak istemiyor.

Kanadalı oyuncu C. Larin siyah beyazlı takım ile yoluna devam etmek istese de yükselen performansı ile beraber geçen sezon ki şampiyonlukta ki payını da düşününce 1,6 Milyon Euro kazanan oyuncu ya 100 Bin zam yapmak ta şaşırtıcı. Kanadalı golcü isim C. Larin en az 1 Milyon Euro zam isteyen oyuncu sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi ve son zaman daki artan performansını kullanarak Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi’ yi ikna etmeye çalışıyor.

DEVRE ARASINDA AYRILMASI MUHTEMEL

Kanadalı golcü isim 26 yaşındaki C. Larin ‘ e süper lig den teklif olduğu gibi Avrupa da ise yakından takip eden takımlar olduğunu biliyoruz.

Bu sezon siyah beyazlı forma ile 12 karşılaşmada 5 gol sevinci yaşayan C Larin 1 de asist katkısı sağlamıştı.

11 Milyon Euro üzerinde bonservis bedeli olan oyuncu yu Beşiktaş kaptırmamak için oyuncunun teklifini kabul etmeli yada sezon sonunda ellerinden bonservis bedeli de kazanmadan kaybedecekler.