TRANSFER İÇİN YOLLAR ARIYOR

TRANSFER İÇİN YOLLAR ARIYOR

5 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig’de şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Galatasaray, 16. haftada sahasında Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldı ve liderliği kaptırdı. Yeniden Devler Ligi’nde mücadele etmek isteyen sarı-kırmızılılar transferde gaza bastı. Süper Lig kapsamında yapılan 16. hafta mücadelesinde Galatasaray sahasında Antalyaspor ile yüz yüze geldi. Türk Telekom Stadyumu’nda oynana sıkıntılı savaşım 0-0’lık beraberlikle sonuçlandı.

Evinde 2 puan kaybeden sarı-kırmızılılar Alanyaspor ve Beşiktaş’ın kazanılmış olduğu haftada 3. sıraya kadar geriledi. Devre arasını en iyi biçimde tamamlamak isteyen sarı-kırmızılılar bir taraftan da transfer çalışmalarına hız verdi. Sezon sonucunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek tekrar Devler Ligi’nde boy işaret etmek isteyen Cimbom’da sürpriz oyuncular gündemde.

CİMBOM’A MÜJDELİ HABER

Sezon sonucunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek tekrar Devler Ligi’nde boy işaret etmek isteyen Cimbom’da sürpriz oyuncular gündemde.

Ocak ayı ara transfer periyodunda takımını yetenekli isimlerle güçlendirmek için kaynak yaratmak isteyen Sarı Kırmızılılara adeta yeni sene ikramiyesi çıktı. Cimbom’da performans nedeniyle içinde bulunduğumuz sezon bir türlü istikrarı tutturamayan Feghouli ve Belhanda‘ya bazı kulüplerden tekliflerin geldiği bildirildi.

Sarı-kırmızılı kulüpteki gelecekleri gayri muayyen olan ve yüksek maliyetleri sebebiyle devamlı sorgulanan iki star futbolcuya birtakım Arap kulüplerinin öneri yapması yönetimde coşku yarattı.

GALATASARAY’IN HEDEFİNDEKİ İSİMLER

Sarı-kırmızılı idareciler hem maaş bütçesinde yer açmak bununla birlikte transfer için sıcak para bulmak adına bu fırsatı değerlendirmek isterken, futbolcuların kararının beklendiği belirtildi. Sarı-Kırmızılılar, 5 Ocak itibariyle başlamış olacak başlamış olacak transfer periyodu öncesi Kasımpaşa’nın orta saha oyuncusu Aytaç Kara ile Alanyaspor’dan Salih Uçan’la antak kalma sağladı. Aytaç’ın transferinde imza attırmak üzere olduğu bildirilen Galatasaray, Salih için de Alanyaspor ile temas halinde.

Eski futbolcusu Onyekuru’nun transferinde de favori olarak görünen Cimbom‘un aslolan sürprizinin ise Alanyaspor’un 10 numarası Bakasetas olduğu ortaya çıktı. Yönetimin, Fenerbahçe’nin de istediği Yunan 10 numara için Aytemiz Alanyaspor’la masaya oturmuş olduğu ve kıran kırana pazarlık yapmış olduğu öğrenildi. Ocak ayı ara transfer dönemini en iyi biçimde tamamlamak isteyen sarı-kırmızılılar bir taraftan da transfer çalışmalarına odaklamış durumda. Sezon sonucunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek tekrar Devler Ligi’nde boy işaret etmek isteyen Cimbom’da süpriz oyuncular gündemde olduğu bildirildi.